@Zales360: To prawda, ludzie są ważni. Można mieć markowe ciuchy, drogi samochód, wypasiony apartament, ale gdy się jest samemu to jest to nic niewarte. Trzymaj się Miras
@Renard15: Zależałoby mi na posiadaniu kilku znajomych, z którymi mógłbym się spotkać w weekend. Nie potrzebuję wielu ludzi koło siebie. Fajnie byłoby mieć choćby trzech, którzy też czasem napisaliby coś do mnie, a nie tylko ja mam pisać zawsze i wszędzie
@DizzyEgg: Przede wszystkim fajnie by było gdybym się z tą dziewczyną dobrze dogadywał, żeby była płynna ciekawa rozmowa, emocje, brak stresu, wyluzowanie, itp. Jakaś kolacja we włoskiej restauracji przy czerwonym winie. No byłoby super. Ale i tak na żadnej randce w życiu nie byłem, więc nawet nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości
@analny_predator: Planowałem, ale im dłużej czytałem o różnych metodach tym bardziej nie potrafiłem się zdecydować jaką wybrać XD i bałem się że mi nie wyjdzie, potem mi się trochę depresja zmniejszyła i zrezygnowałem
@maczetaskarpeta: Też wychowywałem się w chrześcijańskiej rodzinie, ale odszedłem od wiary zaraz po bierzmowaniu. Uwolniłem się od tego i jest mi dużo lepiej. Wiara szczęścia nie daje. Trudno żyć z myślą, że gdzieś jest bóg, który ukarze mnie za to, że kiedyś tam nie poszedłem do kościoła i nie wyspowiadałem się z tego. Nigdy mnie do tego nie ciągnęło, czułem smród, który mnie od kościoła trzymał z daleka.
wypasiony apartament, ale gdy się jest samemu to jest to nic niewarte. Trzymaj się Miras