Czy coś jest na rzeczy? Może coś jest. Ja mam takie podejście do relacji, że najlepiej, jak relacja taka romantyczna urodzi się z przyjaźni i naturalnie. Raczej nie jestem typem osoby, która od razu rzuca się na głęboką wodę. Jeżeli cokolwiek miałoby z tego być, to wyszłoby po prostu z przyjaźni i zostawiam temu pole, żeby to było takie naturalne.
#hotelparadise Ktoś tu kiedyś dodawał, że Marcel spędzał majówkę z jakąś dziewczyną, nie mogę go znaleźć a jestem ciekawa czy to o niej mówi Marcel. Macie jej ig? 🥹
@0total_eclipse0: oni niby zerwali 4 tyg temu? Kiedy był ten romans z Martą w programie, mi się wydaje że dostał kosza od grzybiary, spotkał się x Marta w tym programie i z nią chciał zabajerzyv ale nie wyszło xd
#hotelparadise ale mnie w----i@la rura na tej super Pandorze XD Tobiasz też, tak się dobrze w hotelu trzymał z Roksi a stoi po stronie rury ze wszystkim XD
@inkawoda: o to to i wieczne wybrzydzanie Rury na chłopów, wgl co Stypiara miała z brwiami ? Jeszcze Tobiasz do Roksany coś w stylu „to nie był heroiczny gest tylko granie pod siebie XD czepiają się jej bo jest z Matim, takie moje zdanie
#hotelparadise Krystian opowiadający o dziewczynie na którą nie zwróciłby uwagi i by mu się nie spodobała- opisał Rurę XD Tymczasem Krystian 30 odc zajeb@ny w Rurze XDDD
to jest skandal, że takiej werce i tobiaszowi produkcja cały czas kłody pod nogi rzuca, a roksana, która ma problem stworzyć jakąkolwiek relację zawsze przechodzi dalej, wiadomo, że produkcja może ingerować, ale bez przesady, że jednych niezależnie co zrobią pozbawiają jakichkolwiek szans, a innych niezależnie co zrobią przepuszczają do finału, mega nie fair #hotelparadise
@MonsieurLaBoule: powinni celować w patusiare, rurę i Magdaszyce XD A nie se bąki zbijają, wiecznie niezadowolone, że w HOTELU PARADISE coś się dzieje, nie pozwalają im tylko plackiem lezec :( Magdaszyca wiecznie niezadowolona XD dajcie jej już to 200k i elo? A nie jakieś konkurencje, atrakcje to nuda 🥱
#hotelparadise jeżeli okaże się prawdą że Oksana zaliczyła Bartosława to XDD Tym bardziej po jego tekstach, traktuje ją jak siostrę, co gorsza padło też córeczką XDD no OBRZYDLIWE po takich tekstach z jego ust 🤣
#hotelparadise Zuza, ta to też dobra agentka. Faraon wpadł jej w oko, najchętniej by wymieniła Krystiana, który już tak nie chichocze na jej widok jak wcześniej ale jednak jeszcze z nim do szafy wejdzie. Jest lepsza w te klocki niż Dominika. Dziewczyny szanujta się trochę bardziej 🫣
@kamila-grabczuk: no ale w sumie to prawda, że Krystian jest pasywny XD gdyby Oliwia nie dała mu kosza to by nawet na nią nie spojrzał, plus też zero starań z jego strony moim zdaniem
@yarpen-z-morii: mi chodzi o romantyczne gesty, zrobienie kawki, tosta, zerwanie kwiatka a nie penetracja, takie rzeczy to nawet Bartek z Roksi robili a romantyzmu tam nie ma tylko BRAT SIOSTRA XD
#hotelparadise Dawno nie słyszałam tak paskudnej wypowiedzi apropo dzieci i mężczyzn jaki zaprezentował ten skrzeczący pterodaktyl Madzia. Takie chamówy nazywają się feministkami plując w twarz prawdziwym feministkom
Guess who's back ( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: 1000005537
Pobierz