#hotelparadise nie kumam czemu ludzie się przydupczyli do tego, że Werka zagłosowała na Domi i Marcela.. ona była z nimi blisko! Nawet odpadając z hotelu powiedziała, że podeszła do nich, bo chciała odpaść koło bliskich sobie osób.. ja rozumiem jej wybór, tu miała przyjaciółkę, tam przyjaciela, wybrała co uważała za słuszne według niej i ani taka, ani odwrotna decyzja by mnie nie zaskoczyła Zaskoczyłą to mnie Marta, która na Uber
@joan01: ja też od 1 sezonu i też przyznaje, że najbardziej zmarnowany potencjał ludzi w tym sezonie był.. nie lubiłam edycji 4 i 7, żal było patrzeć co tam się dzieje, ale przynajmniej się działo..
#hotelparadise Ciekawe jak czuje się Oliwka widząc że dwóch typów których odrzuciła, stworzyło relacje z innymi. Nie wiem czy do takiej osoby dotrze kiedyś że to ona jest problemem.
@redheadxyz: w skrócie, że Roxi będąc świadkiem pewnych sytuacji w hotelu i wiedząc jak było naprawdę na swoich socialach mówi zupełnie coś innego i idzie za tym co na dany temat piszą jej w komentarzach i jak mówią inni uczestnicy.. nie powiedziały dokładnie o co chodzi, Oliwka powiedziała, że każda taka sytuacja była przez Roxi przekręcana no i w sumie można się zgodzić, bo np. randka Oliwii, Roxi i Bartka
@txanonxt: mnie w ogóle nie zdziwiło.. Roxi kręciła cały sezon zwalając to na swoją infantylność i wszystko było jej wybaczane, a tak naprawdę widać, że też mieszała
#hotelparadise Czy kiedyś było tak, że jakaś para niemal jednoznacznie wygrała? Zawsze tak to dobierają, żeby emocje były do końca, już któryś raz ostatni głos jest tym decydującym.
Co do zachowania Andrzeja i Wery to wyglądało to tak jakby nawet nie patrzyli na pary tylko nie chcieli stawać po tej samej stronie co ich własne pary: Magda i Tobiasz pierwsi stanęli obok Krystiana, ciekawe jakby wyglądało jakby to Wera i
@Qbis: no nokaut był w 3 edycji, za Bibi i Simonem stanął chyba tylko Marcin i Kara, reszta do Basi i Krystiana poszła i chyba w 4 edycji, za Naną i Łukaszem, którzy byli od początku stanęła połowa mniej uczestników niż za parą z przypadku - Sarą i Michałem.
#hotelparadise Nie wiem jak ta Dominika z Marcelem wygrają jak z głosów na Krystiana i Zuzę będą Andrzej, Magda, Tobiasz, Wera, Darek, Roksana, Bartek, Marta, Martyna a na nich Oliwia, Denis i ewentualnie Maks i druga Wera
@Jezus93: myślę, że właśnie w idealnym momencie zostały spełnione nasze manifestacje.. dają najwięcej satysfakcji gdyż pani magister już witała się z gąską, już siedziała na kanapie środkowej, już kule w dłoniach dzierżyła a tu d--a - odpadła w ostatniej konkurencji, o której sama mówiła, że najgorzej odpaść w ostatniej no i co najważniejsze.. najmocniejsza para - rodzice tej edycji nie przeszli testu wiedzy o parach.. ojojoj xddd
@Maaarcin46: ja mi się wydaje, że na spokojnie wygrają z dużą ilością głosów.. dużo osób mówiło na setkach, że mają fajną relację, że tyle są ze sobą i mają VIBE xd no i w sumie praktycznie każdy ich poznał ja myślę, że za Dominiką stanie Werka, Oliwia, Denis, Roxi, Darek, Bartek, Andrzej, Marta, Maks, a za Krystianem Tobiasz, Magda i nie wiem kto tam jeszcze będzie :D
@Klaudiaperel: dla mnie sezon nudny przez produkcje, ale ludzie ogólnie w porządku, mimo wkur..jacych zachowań to są ciekawi i raczej tacy ludzcy, no i ich losy po programie też wzbudzają zainteresowanie.. w 10 czy 11 byli jacyś tacy bez wyrazu, bez pomysłu na siebie, często zmanierowani albo tylko krzyczący.. no i raczej wiadome było, że ich losy po programie będą ewentualnie na stopie koleżeńskiej, to mało ciekawe :D
@hybridd: ja pier... wrócili Tobiasza i Werkę po to, żeby im zrobić sieczkę z mózgu (+Marcie) tylko po to, żeby ich teraz wyrzucić, żeby Roksa mogła dojść do finału... to naprawdę jest niżej niż dno..
@hybridd: aa i jak coś to nadal wierzmy w to co każdy mówi - hotel nie jest ustawiany, produkcja o niczym nie decyduje co kto i jak xdddddddddddddddd największy żart tego sezonu
#hotelparadise wycięcie spięcia na linii Tobiasz - Marcel to jeden z większych błędów tej edycji. Widać, że jest spina, niewiadomo czy o koperek czy o jakiś ultra niesmaczny tekst. Gdyby nie stories Marcela, który jako pierwszy powiedział, że go nie lubi to ten cały wątek byłby niezrozumiały.
@thepadar: Tobiasz na storce powiedział, że zażartował w stylu "czarny humor" myśląc, że jego relacja z Marcelem jest na tyle bliska i że Marcel ma na tyle luzu i dystansu, że go to nie urazi, ale jednak okazało się, że wyluzowany Marcel jednak spiął dupkę i się obraził.
#hotelparadise jak przywrócą Faraona dla Roksy to już będzie ostateczny dowód na to, że jej ojciec dorzucił 100k do nagrody 🤡 dziewczyna od tygodnia z odcinka na odcinek coraz bardziej traci, na początku głupiutka, naiwna, ale zabawna. A teraz jak się tylko odzywa to mam ochotę wyciszyć tv
#hotelparadise mam taką rozkminke. Czy uważacie ze uczestnicy po udziale w tym programie mogą tak zarządzić swoją karierą influ żeby z tego żyć? Kiedyś uczestnicy typu Basia mieli setki tysięcy obserwatorów, dziś Roksana którą TVN na maksa wspiera ma 83. Skończy się program i prawdopodobnie każdy o nich zapomni. Chyba że ktoś z nich już żyje jak pączek :) nie obserwuję ich :)
@Animak: Niektórzy pewnie tak, zależy co pokażą po programie. Ale ta edycja mimo wszystko i tak ma wysoką ilość obserwujących. Czołowi uczestnicy typu Roxi, Oliwia, Magda, Wera, Tobiasz, Andrzej mają jakoś ponad 70 tys. Dla porównania, np. Karo podnóżek przez rok zgromadziła 30 tys. a Rajski Reporter Kuba ma 40. Niby nudna edycja, ale jakoś wzbudza ciekawość przynajmniej na chwile, bo za pół roku mogą obserwacje spaść :D
Ale to jest cringe xd dawka żenady nie do przejścia prawie, a jestem zaprawiony xd zobaczymy jak będzie już w tej Grecji, może lepiej #loveisblindpolska
#hotelparadise Najlepsze co ,by zrobił Darek żeby uratować honor u widzów powiedzieć ,tak na rajskim ,, Roksana podziękuj Dominice za to,że mnie szantażowała ,jeśli Ciebie nie wybiorę to wyleje się na mnie hejt od grupy.Tym posunięciem Dominika wyrzuciła Cię z programu. Nie dam się zastraszyć wybieram Martynę''.