Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Novyy
Novyy

Novyy

Dołączył 16 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 249
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 246
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
  • Dodane (10)
  • Komentowane (18)
  • Plusowane (218)
CynicznyDlugouch
CynicznyDlugouch
25.05.2026, 15:01:33
  • 8
#wislakrakow Jop zostaje na Ekstraklase.
CynicznyDlugouch - #wislakrakow Jop zostaje na Ekstraklase.

źródło: 1000018175

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michael_Jackson_
Michael_Jackson_
25.05.2026, 15:08:08 via Wykop
  • 4
@CynicznyDlugouch: Zasłużył
  • Odpowiedz
zssrauamaiw
zssrauamaiw
25.05.2026, 15:34:58 via Wykop
  • 2
@CynicznyDlugouch: i dobrze
  • Odpowiedz
nith
nith
20.05.2026, 11:15:01
  • 1
#wislakrakow Dziwne dyskusje o nowym trenerze. Jop powinien zostać.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aerwin
Aerwin
20.05.2026, 11:50:05 via Wykop
  • 1
@nith: Jaro już komentował te plotki: https://x.com/jarokrolewski/status/2057054254506852637?s=20
  • Odpowiedz
JacekBalcerzak
JacekBalcerzak
20.05.2026, 12:55:45 via Wykop
  • 1
@nith: gdzieś w okolicach grudnia ubiegłego roku słyszałem plotki, że Jop z powodów zdrowotnych nie poprowadzi Wisły w ekstraklasie. Nie wiem, czy chodziło o tę jego starą chorobę, z którą zmaga się od kilkunastu lat (były doniesienia o przeszczepie wątroby), czy coś innego, ale to tylko plotki. Myślę, że "dziennikarzom" umarł temat Kwietnia to wymyślili sobie nowy.
  • Odpowiedz
naavalu
naavalu
15.05.2026, 19:45:06
  • 1
#wislakrakow A ile było szydery na początku i mowienia, że Lelieveld i Bozić nie powinni grać razem bo nie współpracują i jest g---o generalnie xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustKebab
JustKebab
15.05.2026, 19:43:12
  • 5
Ja wyżej podpisany przepraszam Szanownego Pana Bozicia, że nazwałem go kiedyś Baeną 2.0
#wislakrakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wojciech-wwww
wojciech-wwww
24.04.2026, 20:30:07
  • 3
#wislakrakow najlepszy mecz w tym roku, oglądało się bardzo dobrze.
J---ć Puszczę i sędziego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustKebab
JustKebab
24.04.2026, 20:29:38
  • 1
J---ć spuszczę
#wislakrakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

silnoreki7
silnoreki7
24.04.2026, 20:28:54
  • 4
remis imienia Grujcic & Letkiewicz

#wislakrakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JadeCiWplusowac
JadeCiWplusowac
24.04.2026, 20:10:39
  • 5
#wislakrakow Hajda to jest personifikacja Puszczy Niepołomice jako zawodnik xd obrzydliwy typ xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

naavalu
naavalu
24.04.2026, 20:16:55
  • 2
#wislakrakow Widowisko psuje p---a z gwizdkiem Podoliński amatorze xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wojciech-wwww
wojciech-wwww
24.04.2026, 20:04:00
  • 5
#wislakrakow Sanchez miał pół okazji i strzelił bramkę, szacun
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vorky
vorky
24.04.2026, 20:04:20
  • 12
Wisła Kraków 2-1 Puszcza Niepołomice | zadaniowiec Jordi Sanchez z golem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://streamin.link/v/7acda637

#mecz #golgif #pierwszaligastylzycia #wislakrakow #puszczaniepolomice
vorky - Wisła Kraków 2-1 Puszcza Niepołomice | zadaniowiec Jordi Sanchez z golem ( ͡°...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marek2092
marek2092
24.04.2026, 20:05:58 via Android
  • 4
@vorky jazda z kurfami
  • Odpowiedz
naavalu
naavalu
24.04.2026, 20:09:05
  • 2
#wislakrakow ZNOWU LETKIEWICZ Z-----Ł XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hajnekan
hajnekan
hajnekan
24.04.2026, 20:09:19
  • 1
Okropne to jest #wislakrakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PapusnyWonsiurek
PapusnyWonsiurek
24.04.2026, 20:09:14
  • 1
#wislakrakow letkiewicz znowu dziwnie do piłki wychodzi, nie wiem czasem co on robi xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

naavalu
naavalu
24.04.2026, 20:03:23
  • 4
#wislakrakow Jordi <3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JustKebab
JustKebab
24.04.2026, 20:03:33
  • 4
Karma k---y, p--------y skandal pod względem sędziowania
#wislakrakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

silnoreki7
silnoreki7
24.04.2026, 20:02:30
  • 8
Ta puszcza jest przebrzydła niech w--------a do 8 ligi nie da się takiego futbolu oglądąc p--------e drwale j----e

#wislakrakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

naavalu
naavalu
24.04.2026, 19:55:03
  • 3
#wislakrakow KARTKUJ TEGO HAJDE J----A P---O XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.05.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking