fillion fillion 23.07.2021, 12:40:07 2 + "Nie było mnie tej lekcji geografii, miałem rozwolnienie" WTF xd#tokio2020
Uriel0987 Uriel0987 26.06.2021, 14:18:32 0 + Ile Kurek miał % w ataku TYLKO w drugim secie?#siatkowka
MrLocza MrLocza 22.01.2021, 20:01:00 1 + Też macie wrażenie, że ta wersja lektora jest jakaś inna niż zazwyczaj?#lotr #wladcapierscieni
MrLocza MrLocza 22.01.2021, 20:45:13 0 + @smacznyy: Zawsze oglądałem lotr na TVN i wydawało mi się, że pan Gudowski był jakiś bardziej poważny/wolniej mówił.
#tokio2020