#pytanie #orange #abonament Jak mam Smart Plan Halo II to muszę mieć wcześniej wykupiony pakiet internetu czy mogę sobie w dowolnym momencie włączyć internet i nie zapłacę za niego więcej niż 15zł w miesiącu?
Dzięki usłudze Bezpieczny internet w telefonie kolejne progi danych włączą się automatycznie abyś nie przekroczył progu 15 zł., nie musisz specjalnie włączać tej usługi. Możesz też skorzystać z dodatkowych pakietów danych jeśli stwierdzisz, że ich ilość w ramach abonamentu jest nie wystarczająca w danym momencie.
#pytanie #orange #abonament #jestemzielony Czy ktoś może mi wytłumaczyć, kiedy zostaje przekroczony abonament? Wtedy, gdy na smsy i rozmowy wykorzystam wszystko z mojego abonamentu? Rzadko gadam i smsuje, a kwota przekraczająca abonament to 6zł i bardzo mnie to dziwi. W dodatku ostatnio nie wiadomo jakim cudem, ale uaktywnił mi się pakiet internetowy za 5zł (nigdy nie korzystałem). Tym bardziej, że mam 80 doostepnych minut.
@Lance21: haaaajs! Leć do ogarne pogadać co i jak Ci przysługuje, wszystko ładnie Ci powiedzą. Minus - czasem długo trzeba czekać w kolejce. Ale jeśli wg Ciebie nie przekroczyłeś, to zapewne masz konto na ogarne.pl i tam można sprawdzić co nie coś
#android #andoridapk #pytanie Wie ktoś czy gra może bez mojej wiedzy uruchamiać transfer danych, aby wczytać filmik z reklamą? Chodzi mi o gry Red Ball 4 i Angry Birds Star Wars 2.
@Atexor: To co mogłoby uruchamiać transfer danych? Z tego co czytam na Orange to został uaktywniony pakiet 100mb, którego nie aktywowałem i nigdy z niego nie korzystałem.
Ani razu nie widziałem na górnym pasku, żeby transfer danych był włączony, dzieje się to bez mojej wiedzy. Wszystkie aplikacje pobierałem z Google Play, a telefon restartowałem raz od czasu kupna (było to całkiem niedawno) i wtedy nic się nie włączyło z systemem.
@Atexor: Ostatnio mam mało czasu i nie mam takiej możliwości, więc wolałbym napisać maila do BOK. Mam nadzieję, że sytuacja się nie powtórzy. Dzięki za pomoc :)
@Atexor: #pytanie #orange #abonament Czy ktoś może mi wytłumaczyć, kiedy zostaje przekroczony abonament? Wtedy, gdy na smsy i rozmowy wykorzystam wszystko z mojego abonamentu? Nie często gadam i smsuje, a kwota przekraczająca abonament to 6zł i dziwi mnie ten fakt.
#pytanie #android #apk #aplikacje #gry Doradzi ktoś jakiś pewny portal z wersjami gier w .apk gdzie znajdę bezpieczną i działającą wersję Minecraft Pocket Edition?
@Lance21: Wbijasz oststni i koniec. Przechodzisz na doładowania niezobowiązujące, numerwciąż działa, można przedłużyć na kolejne doładowania i wybrać tel. Jeśli wypowiesz przed ostatnim doładowaniem wybulisz 600zł.