Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
GucciFlipFlops

GucciFlipFlops

Dołączył 8 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 3773
  • Znaleziska 13
  • Mikroblog 3760
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 8
AgneloMirande
AgneloMirande
20.08.2018, 17:11:28
  • 3
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #kubica
AgneloMirande - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #kubica
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GucciFlipFlops
GucciFlipFlops 20.08.2018, 17:15:06 via Android
  • 0
@AgneloMirande to co, kupować Red bulle?
  • Odpowiedz
mrbarry
mrbarry
20.08.2018, 16:23:52
  • 5
Potężny clicbajt prosto z Onetu xD


Tymczasem w artykule


#kubica #f1
mrbarry - Potężny clicbajt prosto z Onetu xD

SPOILER

Tymczasem w artykule

SP...

źródło: comment_ruMEKobSrHVN4D4Y4ckuwVNNuAovp3gv.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GucciFlipFlops
GucciFlipFlops 20.08.2018, 16:33:02 via Android
  • 20
@mrbarry P O T Ę Ż N Y T E A M
  • Odpowiedz
DankTom69
DankTom69
20.08.2018, 04:56:40
  • 6
Alonso został zdyskwalifikowany jak cała Toyota w LMP na Silverstone. Karma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GucciFlipFlops
GucciFlipFlops 20.08.2018, 06:10:57 via Android
  • 0
@DankTom69 za co? XD
  • Odpowiedz
GucciFlipFlops
GucciFlipFlops 20.08.2018, 09:04:16 via Android
  • 0
@Prychacz xddd dobrze że le mans dojechali bo by Alonso jakiejś traumy dostał
  • Odpowiedz
AgneloMirande
AgneloMirande
17.08.2018, 08:16:46
  • 13
( ͡° ͜ʖ ͡°) @SF71H ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kubica #f1
AgneloMirande - ( ͡° ͜ʖ ͡°) @SF71H ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kubica #f1
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GucciFlipFlops
GucciFlipFlops 17.08.2018, 08:38:53 via Android
  • 9
@AgneloMirande czy tylko ja nie chcę żeby Kubica wsiadał do tej kupy i walczył o p18? XD
  • Odpowiedz
Groch0l
Groch0l
11.08.2018, 22:15:05
  • 2
Węgierski Motorsport podaje, że Ocon za Vandoorna od GP Belgii, Stroll w Force India i Kubica wiadomo gdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kubica
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GucciFlipFlops
GucciFlipFlops 11.08.2018, 22:18:24 via Android
  • 21
@Groch0l w ferrari??? :o
  • Odpowiedz
GucciFlipFlops
GucciFlipFlops 11.08.2018, 22:19:34 via Android
  • 1
@saper_vodiczka xd
  • Odpowiedz
AgneloMirande
AgneloMirande
11.08.2018, 17:55:20
  • 19
WRUCI! Dawać do pieca, następna stacja SPA FROACORCHAMPS
#f1
AgneloMirande - WRUCI! Dawać do pieca, następna stacja SPA FROACORCHAMPS
#f1
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GucciFlipFlops
GucciFlipFlops 11.08.2018, 17:57:32
  • 32
@AgneloMirande: zawsze wiedziałem że węgierski motorsport jest najlepszy
  • Odpowiedz
GucciFlipFlops
GucciFlipFlops 11.08.2018, 13:30:09 via Android
  • 4
#f1 Alonso coś szykuje. Indy czy F1?
GucciFlipFlops - #f1 Alonso coś szykuje. Indy czy F1?

źródło: comment_YBQeRxXwzUdbYFkScOdkR7IYvThP3KBC.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GucciFlipFlops
GucciFlipFlops
Autor
11.08.2018, 13:55:11 via Android
  • 0
@AgneloMirande
@AmonGoeth to tym lepiej #kimoahype
  • Odpowiedz
GucciFlipFlops
GucciFlipFlops 11.08.2018, 13:30:00 via Android
  • 1
#f1 Alonso coś szykuje. Indy czy F1?
GucciFlipFlops - #f1 Alonso coś szykuje. Indy czy F1?

źródło: comment_IMQwJCNE9Agh6AlbS5ikv0dBiHRXe7El.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZmutowanaFrytkownica
ZmutowanaFrytkownica
09.08.2018, 16:49:04
  • 23
Sirotkin wciąż ma szanse na mistrzostwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
ZmutowanaFrytkownica - Sirotkin wciąż ma szanse na mistrzostwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1

źródło: comment_zVUIlN8yTNypmjc9Va1zqizuX5ineu5K.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GucciFlipFlops
GucciFlipFlops 09.08.2018, 17:04:38 via Android
  • 3
@ZmutowanaFrytkownica dziś nie było
  • Odpowiedz
P.....z
P.....z
konto usunięte 08.08.2018, 12:14:59
  • 29
Jakby się komuś nudziło i nie miał co robić to tutaj macie spis wszystkich mokrych wyścigów od sezonu 2006 razem z linkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sezon 2006:
GP Węgier: https://f1fullraces.com/full-races/2006/formula-1-2006-round-13-hungarian-grand-prix/
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GucciFlipFlops
GucciFlipFlops 08.08.2018, 14:45:05 via Android
  • 3
@Prychacz Kanada 2011 na zawsze w naszych sercach #vettelcwel XD
  • Odpowiedz
AgneloMirande
AgneloMirande
06.08.2018, 10:03:27 via Android
  • 3
#powrutcontent podaje, że na jakimś forum podali, że japońskie media podają, że #kubica po GP Niemiec (czy tam w trakcie) był na rozmowie z szefem Hondy i jest opcją na 2019 rok
#f1
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GucciFlipFlops
GucciFlipFlops 06.08.2018, 10:06:34 via Android
  • 0
@AgneloMirande w sumie to Red bull nie chciał się jakoś niedawno pozbyć Toro Rosso?
  • Odpowiedz
AgneloMirande
AgneloMirande
04.08.2018, 06:14:16 via Android
  • 8
Jak piszecie skład RBR Verstappen + Gasly/Sainz to tak jakby Ferrari miało jeździć składem Leclerc + Giovinazzi/Magnussen albo Mercedes Ocon + Russell... Serio myślicie, że dadzą jednego szybkiego, ale bardzo nierówno jeżdżącego młodzika i drugiego gówniaka, który dopiero zaczął przygodę z F1 albo gościa który jest przereklamowany jak Kapica w Eleven?
#f1
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GucciFlipFlops
GucciFlipFlops 04.08.2018, 06:38:44 via Android
  • 1
@AgneloMirande myślę że tak, sam Horner mówił że 2019 to sezon przejściowy bo Honda to jeszcze kupa
  • Odpowiedz
Adam_Wolf
Adam_Wolf
03.08.2018, 18:55:29
  • 11
Ciekawa rzecz z dzisiaj. McLaren potwierdził, że był całkiem blisko pozyskania Ricciardo, nim ten ostatecznie zdecydował się podpisać kontrakt w Renault. Z finansowego punku widzenia, szczerze wątpię by stajnia z Woking mogłaby sobie pozwolić na zakontraktowanie Australijczyka i jednoczesne utrzymanie w zespole Nando. Czyżby odejście Alonso do Indy było praktycznie pewne i Zak Brown szukał równie głośnego nazwiska, które udźwignie ciężar schedy po Hiszpanie?

#f1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GucciFlipFlops
GucciFlipFlops 03.08.2018, 19:14:51 via Android
  • 5
@some_ONE vandoorne moim zdaniem też do wymiany
  • Odpowiedz
WypadlemZKajaka
WypadlemZKajaka
03.08.2018, 05:27:24
  • 19
Aż tutaj czuję ten wewnętrzny ból Valterego rozgrywanego przez PRowców.

#f1
WypadlemZKajaka - Aż tutaj czuję ten wewnętrzny ból Valterego rozgrywanego przez PRow...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GucciFlipFlops
GucciFlipFlops 03.08.2018, 05:32:31 via Android
  • 1
@WypadlemZKajaka XDDD
  • Odpowiedz
GucciFlipFlops
GucciFlipFlops 01.08.2018, 11:02:19 via Android
  • 4
#kubica czy ktoś serio miał jakiekolwiek wątpliwości czy Kubica jest szybszy od strolla i sirotkina? XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo
01.08.2018, 11:04:44
  • 2
@GucciFlipFlops: Duzo ludzi wierzylo, ze Sirotkin jest szybszy od Kubicy w tym kilku powaznych dziennikarzy.
  • Odpowiedz
AgneloMirande
AgneloMirande
01.08.2018, 07:30:41
  • 35
(ง♥﹏♥)ง
#f1 #kubica
AgneloMirande - (ง♥﹏♥)ง
#f1 #kubica

źródło: comment_jWgiL86W9cJkuHWkRyVHJQPKKmXtSTpm.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GucciFlipFlops
GucciFlipFlops 01.08.2018, 09:57:42 via Android
  • 0
@AgneloMirande brak logo Olimpia, czyli jednak się rozstali
  • Odpowiedz
P.....z
P.....z
konto usunięte 31.07.2018, 19:24:52
  • 24
Cudo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
P.....z - Cudo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1

źródło: comment_4lsYwUzKVSC4KNQDMDokrvbSN0VY9hiC.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GucciFlipFlops
GucciFlipFlops 31.07.2018, 19:26:18 via Android
  • 5
@Prychacz mogłyby zostać te neonowe kolory
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 15
  • Strona 7 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.09.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.09.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.01.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking