#powrutcontent podaje, że na jakimś forum podali, że japońskie media podają, że #kubica po GP Niemiec (czy tam w trakcie) był na rozmowie z szefem Hondy i jest opcją na 2019 rok #f1
Jak piszecie skład RBR Verstappen + Gasly/Sainz to tak jakby Ferrari miało jeździć składem Leclerc + Giovinazzi/Magnussen albo Mercedes Ocon + Russell... Serio myślicie, że dadzą jednego szybkiego, ale bardzo nierówno jeżdżącego młodzika i drugiego gówniaka, który dopiero zaczął przygodę z F1 albo gościa który jest przereklamowany jak Kapica w Eleven? #f1
Ciekawa rzecz z dzisiaj. McLaren potwierdził, że był całkiem blisko pozyskania Ricciardo, nim ten ostatecznie zdecydował się podpisać kontrakt w Renault. Z finansowego punku widzenia, szczerze wątpię by stajnia z Woking mogłaby sobie pozwolić na zakontraktowanie Australijczyka i jednoczesne utrzymanie w zespole Nando. Czyżby odejście Alonso do Indy było praktycznie pewne i Zak Brown szukał równie głośnego nazwiska, które udźwignie ciężar schedy po Hiszpanie?
#f1 #kubica