@KozakCzerwony: To chyba wszędzie xd U mnie w mieście wycięli dupne drzewo i koleżanka jako jedna z nielicznych napisała, że skoro wycięli znaczy, że było zagrożenie dla ludzi, to jej pisali, że jest głupia, nie zna się, a jedna babka wyparzyła z tekstem, że życie tego drzewa jest więcej warte niż jej marne życie XDDD A ona grzecznie jej pisze, że jest strażakiem i studiuje ratownictwo i ma nadzieję, że
Jakie mieliście największe rozkminy, jak byliście dzieckiem? Ja zawsze zastanawiałam się, skąd rodzice wiedzą, jak się nazywam xD Nie mogłam sobie ogarnąć, że jak się pojawiłam to skąd wiedzieli, jak się do mnie mają zwracać xD Podzielcie się swoimi rozkminami!!! #glupiewykopowezabawy #kiciochpyta #rozkminy
@opkahopka: ja myślałam, że dla każdego obcokrajowca jego kraj to Polska, że Niemcy to dla nas Niemcy, ale dla Niemców są Polską a nas nazywali wtedy Niemcami
@modzelem Moszna jest cudna, szczególnie wiosną, ale to już w Opolskiem, więc jest kawałek do przejechania. Szlak Orlich Gniazd też polecam, ale to już wyprawa na jakieś 3-4, zeby na spokojnie oblecieć każdy zamek i ruiny
@modzelem tam chyba nawet są jakieś pokoje, jest sala do wynajęcia na wesela, cudna szklarnia i park, restauracja chyba też, ale byłam tam jako dziecko i nie pamiętam xd
@przemianawdzika ja niebieskiemu od początku mowilam, że na zaręczynowy nie może wydać więcej niż 200, dostałam z Kruka za 150 i jest cudny. Nie czaję jak może wydać 3000 na pierścionek ¯_(ツ)_/¯
#alternatywka #heheszki #truestory
źródło: comment_1582305841lrjFWHKVjpwFKvDLq0hU3a.jpg
Pobierz