@Gerav: bardzo dobry wybór. Jakość wykonania jest super w tej cenie. Gąbki robią robotę, bo kilka lat używałem i ani śladu zużycia. Do tego bardzo miękkie, skóra przyjemna w dotyku.
@janabanana: nie, potrafiłem w nich cały dzień bez problemu spędzić. Gąbka jest dość głęboka więc nie trą w małżowinę. Nie są też jakieś ciężkie. Czasem zapominałem że mam je na głowie. To był zdecydowanie dobry zakup. Kupiłem je dość dawno temu, możliwe że w międzyczasie wyszła jakaś dobra konkurencja, ale stricte do grania nie czułem potrzeby żeby je zmienić.
Cześć, który telefon sprawdzi się lepiej w trakcie codziennego użytkowania. Realme GT 5G 12/256GB (jest akurat promocja za 2000zł) czy S20fe 4g ze snapem. Często gram w gry więc zależy mi na dużej wydajności, ale słyszałem, że GT się mocno grzeje i ma problemy z mikrofonem. Dobrze by było, żeby też system działał odpowiednio bez zacinek i problemów np z nawigacją. #smartfon #realme #samsung #telefony
Duża różnica w czasach jest między manualem a automatem? Próbuje się przestawić na manual, ale ledwo wyrabiam na tych zakrętach. Jak myślicie warto się poduczyć manuala, czy pozostać przy autmoacie? #forzahorizon5 #forza #gry
@Gerav: nie wyobrażam sobie jazdy S2/X manualem gdzie jeden bieg potrafisz mieć przez pół sekundy, może się da, w niższych klasach na luzie - ale ja nie potrafię tak jeździć i tylko automat, tak jestem szybszy
Natomiast manual przydaje się w biciu rekordów na drifcie, by zablokować jakiś bieg
@Gerav: Ja odkąd zacząłem się uczyć driftować to tylko na manualu jeżdzę, teraz nie wyobrażam sobie grania z automatem. Poza tym automat właśnie przeszkadza w driftowaniu i trochę więcej kredytów wpada za jazdę na manualu ( ͡°͜ʖ͡°)
#bettercallsaul