Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
GeneralLedger

GeneralLedger

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4268
  • Znaleziska 215
  • Mikroblog 4053
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 16
Manioza
Manioza
25.10.2025, 21:33:13
  • 10
#f1 szykują się obrzydliwe kwale :/
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger 25.10.2025, 21:34:28 via Wykop
  • 0
@Manioza: wrecz przeciwnie
  • Odpowiedz
MaJeM0
MaJeM0
MaJeM0
25.10.2025, 21:31:43
  • 2
#f1 Norek ma czym zaimponować? Brokuł, ja Cię proszę, chyba bananizmem (・へ・)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger 25.10.2025, 21:33:02 via Wykop
  • 0
@MaJeM0: Pan Brokul
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger 25.10.2025, 21:32:19
  • 2
#f1 Kurde Oscar, dajesz, dajesz! Lando dzisiaj ładnie!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RitmoXL
RitmoXL
25.10.2025, 21:24:10
  • 27
#f1 Powrut Checo mx pewnie tam serwery ledwie zipią xddddddddddd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger 25.10.2025, 21:25:28 via Wykop
  • 2
@RitmoXL: Burritosy zawijane na kilometry
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger 25.10.2025, 21:19:36
  • 4
#f1 Antonelli na farcie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ignorancie
ignorancie
ignorancie
25.10.2025, 21:13:08
  • 12
sobie i wszystkim wam życzę jak najgorszego wyniku maklarenuchów ament
#f1
ignorancie - sobie i wszystkim wam życzę jak najgorszego wyniku maklarenuchów ament
#...

źródło: Zrzut ekranu 2025-10-25 231248

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger 25.10.2025, 21:14:16 via Wykop
  • 1
@ignorancie: mi nie zycz
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
25.10.2025, 21:12:58
  • 4
#f1 po co oni sie podniecaja czasami jak i tak sie zmienia i to duzo i niektorzy robia po kilka przejazdow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger 25.10.2025, 21:13:56 via Wykop
  • 2
@JuzefCynamon: bo wiedza do koggo mowia
  • Odpowiedz
TickJackson
TickJackson
25.10.2025, 21:10:23
  • 7
#f1 J--------e Bearman co taki dobry
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger 25.10.2025, 21:11:59 via Wykop
  • 0
@TickJackson: spokojnie q1
  • Odpowiedz
QWERTYPOL
QWERTYPOL
25.10.2025, 20:50:50
  • 6
#f1 witam
QWERTYPOL - #f1 witam

źródło: firefox_URovUWqUxS

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger 25.10.2025, 21:01:10 via Wykop
  • 0
@QWERTYPOL: nie caly wykop
  • Odpowiedz
TickJackson
TickJackson
25.10.2025, 20:55:58
  • 0
#f1 Dobry wieczór, już Norrisiarze śpią
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger 25.10.2025, 21:00:36 via Wykop
  • 1
@TickJackson: nie spimy, ale mama krzyczy
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger 25.10.2025, 18:44:24
  • 2
#f1 Kurde, ale ładne kolko Lando - plus jeszcze jest zapas. Niby to FP3 a nie 2, no ale… moze P1?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger
Autor
25.10.2025, 18:46:46 via Wykop
  • 2
@johnkashtan: 7355608
  • Odpowiedz
johnkashtan
johnkashtan
25.10.2025, 18:48:48 via Wykop
  • 1
@GeneralLedger: skubany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger 25.10.2025, 18:20:54
  • 2
#f1 ale fiolecik najs
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger 25.10.2025, 18:15:24
  • 1
#f1 ale podziurawione skrzydlo ferrari, az mi sie grafika o przezywalnosci samolotow przypomniala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger 24.10.2025, 19:30:13
  • 3
#f1 Redbull ma najszybszy bolid w stawce, a ktorzy sa w konstruktorce?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KocieUszko
KocieUszko
24.10.2025, 19:31:02 via Wykop
  • 7
Redbull ma najszybszy bolid w stawce


@GeneralLedger: jakby miał najszybszy, to majstra WDC by mieli w sierpniu
  • Odpowiedz
K.....o
konto usunięte 24.10.2025, 19:31:38 via Wykop
  • 7
@GeneralLedger: mają jeden najszybszy bolid. Mistrzostwo konstruktorów jest dla tych którzy potrafią zbudować dwa szybkie bolidy
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger 24.10.2025, 19:21:10
  • 6
#f1 tu sie punkty chowacie
GeneralLedger - #f1 tu sie punkty chowacie

źródło: IMG_8512

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger 24.10.2025, 18:52:07
  • 4
Jak nie wspomna o eeee Kubicy to im z-----e #f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger
Autor
24.10.2025, 18:57:12 via Wykop
  • 1
@GeneralLedger: wspomnieli, alarm odwolany
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger 20.10.2025, 10:16:02
  • 1
#f1 To co zrobil Puszkarski zespol jest obrzydliwe - w sporcie takie rzeczy? Tylko oni i Ferrari sa do tego zdolni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnkashtan
johnkashtan
20.10.2025, 10:43:54 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger
Autor
20.10.2025, 10:46:09 via Wykop
  • 1
@johnkashtan: Slyszalem, slyszalem! Tez slyszalem ze jak nie odwolaja swoich slow to bedzie w---------ł! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger 15.10.2025, 16:09:27
  • 0
#rklb jaki kolor ferrarki mam brac? czerwona nie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benzyna_abstrakcyjna
benzyna_abstrakcyjna
benzyna_abstrakcyjna
15.10.2025, 21:37:11 via Wykop
  • 1
@GeneralLedger: poczekaj jeszcze i kup Bugatti
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger
Autor
18.10.2025, 16:32:44 via Wykop
  • 0
@benzyna_abstrakcyjna: To ferrarka bedzie dla Ciebie
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger 04.10.2025, 14:10:08
  • 0
#f1 Piekne okrazenie Russela, brawo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeneralLedger
GeneralLedger 04.10.2025, 07:09:12
  • 2
#f1 Mój wczorajszy bait widzę rozsierdził niektórych (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) 100% efektywności zgłoszeń
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 19
  • Strona 11 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.09.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking