A ilu z nich pójdzie oddać krew, aby dostać L4...
Chociaż tu jest jakiś pozytyw.
Chociaż tu jest jakiś pozytyw.

- To nie jest dla nas łatwa decyzja, bo jesteśmy od zapewniania bezpieczeństwa. Jednak frustracja poszła za daleko - mówi policjant z Wrocławia. Oficjalnie w tym mieście na L4 jest 37 proc. Policjanci na odprawach słyszą o 50 proc. W mniejszych miejscowościach jest jeszcze gorzej.
z
brak słów. Włoski kierowca ciężarówki otrzymał wysoki mandat za to, że nie znał języka niemieckiego.
zRocznica
od 07.10.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Szkoda tylko ze mieszkam tam gdzie fioletowo (╯︵╰,)
#smog #zanieczyszczeniepowietrza #polska
źródło: comment_5yR8WE9rAEkM7EFyVlcJzyoRNFk5UVtr.jpg
Pobierz