Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko199
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Flas

Flas

Dołączył 17 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3078
  • Znaleziska 627
  • Mikroblog 2451
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 31
PokerStrategyPL
PokerStrategyPL
28.03.2015, 10:41:43
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Flas
Flas 28.03.2015, 11:52:34 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
c.....-
c.....-
konto usunięte 26.03.2015, 11:53:05
  • 394
48h i już wiedzą co się stało z tą katastrofą, drugi pilot doprowadził do rozbicia, zablokował drzwi. A tymczasem w Polsce dalej nic nie wiadomo co ze smolenskiem ;]
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Flas
Flas 26.03.2015, 17:30:41 via Android
  • 1
@siodemkaxx: czemu moher radar niby?
  • Odpowiedz
banhart
banhart
22.03.2015, 06:16:33
  • 10
Nawet mi siebie nie żal bo nie umiem długo spać i wstaje o 7 rano w niedziele.
#weekend
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Flas
Flas 22.03.2015, 06:18:38
  • 1
@banhart: ciesz sie, dluzszy dzien masz. Ja spie codziennie do 11, zanim wyjde z domu jest 13 I pol dnia w plecy ;p
  • Odpowiedz
enforcer
enforcer
enforcer
20.03.2015, 16:59:18
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Flas
Flas 20.03.2015, 17:09:52 via Android
  • 0
@enforcer: podobna jest w radissonie w Manchesterze, laska skacze na trampolinie i bierze wino. Fajna sprawa
  • Odpowiedz
Flas
Flas 09.03.2015, 16:54:19
  • 1
mirki, w jakim darmowym programie moge zrobic fact sheet podobny do tego? Musze zrobic o Australii, pojecia nie mam gdzie najlepiej #komputery #grafika #niewiemjaktootagowac
Flas - mirki, w jakim darmowym programie moge zrobic fact sheet podobny do tego? Musz...

źródło: comment_RsvxRtZVo7DmnsLS8drh1101Qp2TekyA.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Flas
Flas
Autor
10.03.2015, 13:34:21
  • 0
@knysha: dzieki bardzo, dokladnie o cos takiego mi chodzilo, mirki niezawodne :)
  • Odpowiedz
lechwalesa
lechwalesa
lechwalesa
09.03.2015, 16:50:32 via Android
  • 14
Vgr
lechwalesa - Vgr

źródło: comment_O1P19muVvCFizO2o3J0IIfcTHPyOsHbm.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Flas
Flas 09.03.2015, 16:52:07
  • 0
@lechwalesa: Posejdon ;p
  • Odpowiedz
marnujezycieiwytez
marnujezycieiwytez
07.03.2015, 02:39:10
  • 1
Czy o gustach się nie dyskutuje?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Flas
Flas 07.03.2015, 02:42:02
  • 0
@marnujezycieiwytez: o czym sie dyskutuje jak nie o gustach cumplu?
  • Odpowiedz

88

Polacy zgarniają ponad 1.700.000PLN przy stołach pokerowych w jeden weekend!

Pokaż treści 18+

Polacy zgarniają ponad 1.700.000PLN przy stołach pokerowych w jeden weekend!

Polacy zanotowali fantastyczny weekend przy pokerowych stolikach. Największy sukces odniósł NHalabardzie wygrywając prestiżowy Sunday Million na Poker Stars, zgarniając 192.500$! Łącznie nasi rodacy zarobili ponad 1.700.000PLN!!

News4Bad
z
pokerground.com
dodany: 02.03.2015, 12:12:02
  • 9
  • #
    poker
  • #
    polakpotrafi
  • #
    wykoppoker
  • #
    wygrana
  • #
    pokerground
Flas
Flas 02.03.2015, 12:42:37
  • 3
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Flas - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_HWyzNxfbXM6jYYhCpyfg4aVvfgSTAUwq.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Flas
Flas 26.02.2015, 13:43:34
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Flas
Flas
Autor
26.02.2015, 14:41:30
  • 0
@Annerice: spoko i tak pewnie nikt nie odpowie :P
  • Odpowiedz
Flas
Flas
Autor
26.02.2015, 14:48:41
  • 0
@Annerice: tylko nielegalnie w WArszawie z tego co slyszalem od Ukrainskich znajomych ;p Ja mieszkam w uk i czasem prosze znajoma zeby mi z Moskwy przywiozla albo innym z Litwy. Ale denerwuje mnie to ze na calym wschodzie mozna kupic a w PL nie. Na Okeciu jak bylem to mozna kupic Parliamenty ale tylko jak wylatujesz poza unie ;p
  • Odpowiedz
9.....a
9.....a
konto usunięte 20.02.2015, 00:50:45
  • 3
CO TEN WROCŁAW XD

NAJWIĘKSZA BEKA Z WASZYCH RAPSÓW XD

#wroclaw
#bekazrapsow
#rap
9.....a - CO TEN WROCŁAW XD

NAJWIĘKSZA BEKA Z WASZYCH RAPSÓW XD

#wroclaw
#beka...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Flas
Flas 20.02.2015, 01:09:52
  • 1
@92Gruszka: oj tam, widzialem duzo gorsze
  • Odpowiedz
Flas
Flas 20.02.2015, 01:16:18
  • 0
@92Gruszka: np to ;p

[](https://www.youtube.com/watch?v=tM3qaXXg2e4)
  • Odpowiedz
S.....a
S.....a
konto usunięte 20.02.2015, 00:56:34 via iOS
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Flas
Flas 20.02.2015, 01:02:47
  • 2
@SuperPunia: fajny film, ogladalem jakeis 3 dni temu ;)
  • Odpowiedz
OnionMan
OnionMan
20.02.2015, 00:59:40
  • 4
Forest Gump, piękny film. 10/10
Jeśli jeszcze go nie obejrzałeś, musisz zrobić to koniecznie.

Dobranoc Mirki i Mirabelki.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Flas
Flas 20.02.2015, 01:00:20
  • 2
@OnionMan: haha no co Ty nie powiesz :P
  • Odpowiedz
lechwalesa
lechwalesa
lechwalesa
14.02.2015, 08:45:54
  • 82
lechwalesa

źródło: comment_dNC4KpXnC0hMmS2EDPLCMNm4NMhS17bD.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Flas
Flas 14.02.2015, 09:36:19
  • 0
Leszke jeszcze nienapompowany
  • Odpowiedz
Flas
Flas 10.02.2015, 16:18:04
  • 1
Mireczki, za pare miesiecy wylatuje z Azji na jakis czas podrozowac uczyc itd. Orientuje sie ktos moze jakie najlepiej ubezpieczenie wykupic? Bede mieszkal wszedzie, na wyspach, troche w okolicach dzungli itd wiec pewnie jakies zaawansowane trzeba, ale nie mam pojecia jakie. #kiciochpyta #podroze #ubezpieczenia #azja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

unparalleled
unparalleled
unparalleled
10.02.2015, 16:47:47
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

cygan44
cygan44
10.02.2015, 17:24:58
  • 0
@Flas: Ja bym polecił dobre ubezpieczenie kosztów leczenia z rozszerzeniem o choroby tropikalne. Do tego ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Ewentualnie jakieś dodatki typu NNW i powinno wystarczyć. Jakbyś chciał więcej informacji to pisz priv
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Strona 6 z 7
  • >

F B

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.05.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.08.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.05.2013

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking