@krystian-stepaniak: nie jestem ani za jednym ani za drugim, uważam, ze trochę przesadzone to wszystko, ale nie zdziwię sie jak w obecnych czasach wywęszyły atencje, zasiegi i kase to opowiadają co im sie opłaca
@kvtasjusz-mgbewe: myslalem ze tylko mnie poyebalo bo juz z 5 razy widzialem a koncowka gdzie denis ma walke z mikro to mistrzostwo i kisne za każdym razem xd