Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
F4tum

F4tum

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 68
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 67
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
Mkkr
Mkkr
08.03.2026, 14:19:03
  • 1
Pogoda coraz lepsza na tego typu zapachy więc próbujemy ;)
Znaleźli by się chętni na Armani Eau de Cedre po Bydgosku ?

4x20 ml - 62 zł już ze szkiełkiem

Przesyłka DPD 5 zł lub inPost mini 12zł
Mkkr - Pogoda coraz lepsza na tego typu zapachy więc próbujemy ;) 
Znaleźli by się ch...

źródło: 1000014181

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

F4tum
F4tum 08.03.2026, 17:53:37 via iOS
  • 0
@Mkkr: flakon Cedre zostaje u Ciebie? Czy jest opcja z…
  • Odpowiedz
tony_1
tony_1
10.02.2025, 12:50:21
  • 0
#perfumy #rozbiorka
Mililitry JPG Le Male Elixir Absolu prawie się rozeszły, więc zapraszam na rozbiórkę czegoś typowo letniego! Również nowość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
JPG Le Beau Flower Edition - 3,5 zł/ ml
tony_1 - #perfumy #rozbiórka
Mililitry JPG Le Male Elixir Absolu prawie się rozeszły,...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

F4tum
F4tum 10.02.2025, 18:10:44 via iOS
  • 1
@tony_1 wezmę 10, masz coś jeszcze do rozlania?
  • Odpowiedz
F4tum
F4tum 23.03.2024, 19:51:39
  • 0
#microsoft365 #office365
Witam, chętnie dołączę do rodzinki ;)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tangofever
tangofever
17.03.2024, 19:52:00
  • 1
Zebrało się paru chętnych, więc robię tę robzbiórkę :)
Wiosenny Terre w mojej ulubionej wersji Intense Vetiver.
Przyjemna cena, bo od kilku miesięcy ciężko zejśc poniżej 3 zł/ml w jakiejkolwiek pojemności.
Lista do dobrania i trochę info: https://rentry.co/tangofever
MWZ 40 zł

#perfumy #rozbiorka #stragan
tangofever - Zebrało się paru chętnych, więc robię tę robzbiórkę :)
Wiosenny Terre w ...

źródło: hermes

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

F4tum
F4tum 19.03.2024, 09:56:59 via Android
  • 1
@tangofever jak jeszcze coś zostało to wziąłbym 20 ml
  • Odpowiedz
F4tum
F4tum 11.12.2023, 18:48:25
  • 0
Siema, szukam kilku pozycji. Może ktoś...?

1. Lattafa Khamrah
2. Armaf Odyssey Mandarin Sky
3. Valentino Uomo Born in Roma Coral Fantasy (lub inne Valentino Uomo....)
4. Terre d'Hermes...klasyczne (lub inne Hermeski...)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

underrated
underrated
11.12.2023, 18:58:34 via Wykop
  • 0
@F4tum: mam większość, zapraszam na priv
  • Odpowiedz
bigasslover
bigasslover
08.03.2023, 06:24:19
  • 0
Ktoś chętny na rozbiórke?

2.8/ml

https://www.fragrantica.pl/perfumy/Giorgio-Armani/Armani-Eau-de-Cedre-31401.html

Dzisiaj
bigasslover - Ktoś chętny na rozbiórke?

2.8/ml

https://www.fragrantica.pl/perfumy/G...

źródło: 31489EC5-44A7-4FCD-A427-7397E6F05BEE

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

F4tum
F4tum 08.03.2023, 12:48:57 via Android
  • 0
@bigasslover
gdybyś rozbierał kolejną flaszkę to wezmę 20ml
  • Odpowiedz
Eustachiusz
Eustachiusz
06.12.2022, 06:41:58
  • 0
Rozbiórka bardzo chwalonego na tagu Armani - eau de cedre
Do wzięcia 3 dekanty po 20 ml - 65zł za całość
Mam też parę innych dekantów na sprzedaż - lista priv

#perfumy #rozbiorka
Eustachiusz - Rozbiórka bardzo chwalonego na tagu Armani - eau de cedre
Do wzięcia 3...

źródło: comment_16703087093rfrnKs8Cl5XYu7P56jWV6.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

F4tum
F4tum 06.12.2022, 10:59:55 via Android
  • 1
Jeśli jeszcze jest to wezmę
  • Odpowiedz
minaret
minaret
18.09.2022, 11:04:30 via Android
  • 1
Niby niedziela bez handlu ale zaryzykuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szykuję dziś paczki to może ktoś się przy okazji skusi na małe co nieco:

Dekanty:
Al Haramain Portfolio Imperial Oud (ostrożnie, tylko dla mocnych zawodników, mnie pokonał) 5 ml bez psika - 30 zł
Moschino Toy Boy 5
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

F4tum
F4tum 18.09.2022, 11:15:25 via Android
  • 1
YSL Y - biorę
  • Odpowiedz
Odbuta
Odbuta
15.09.2022, 06:40:41
  • 0
#rozbiorka Salvatore ferragamo oud 1,8 zł/ml

Świetny zapach, okazyjna cena. Zamawiam po zebraniu deklaracji
https://www.fragrantica.com/perfume/Salvatore-Ferragamo/Ferragamo-Oud-62177.html
#perfumy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

F4tum
F4tum 15.09.2022, 07:48:32 via Android
  • 1
@Odbuta wezmę 10
  • Odpowiedz
InteligentnaZielonka
InteligentnaZielonka
28.02.2022, 13:38:43
  • 3
Witam i zapraszam po mililitry:

1. Jean Paul Gaultier Le Male - 1.4zł/ml (dostępne 80ml)
Fragrantica
2. Jean Paul Gaultier Le Beau - 1.8zł/ml (dostępne 80ml)
Fragrantica
InteligentnaZielonka - Witam i zapraszam po mililitry:

1. Jean Paul Gaultier Le Ma...

źródło: comment_1646055514HitR1W3KaWvBfBR5OZpFi9.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

F4tum
F4tum 28.02.2022, 14:31:08 via Android
  • 0
Pozycje nr 2 poproszę. 10 ml
  • Odpowiedz
F4tum
F4tum 30.01.2022, 19:36:32
  • 0
Sprzedam dekanty. Wszystko z tagu.

1. Paco Rabanne 1 Milion Lucky 7 ml - 14 zł
2. Dior Homme Original 9 ml - 35 zł
3. Spicebomb Infrared Viktor&Rolf 6/7 ml - 23 zł
4. Eau Sauvage Parfum 2017 Dior 6/7 ml - 21zł
F4tum - Sprzedam dekanty. Wszystko z tagu.

1. Paco Rabanne 1 Milion Lucky 7 ml - 1...

źródło: comment_1643571389jPFCR3BKc8faFSD7kSJEOu.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

F4tum
F4tum
Autor
30.01.2022, 19:37:00
  • 0
F4tum

źródło: comment_1643571413txtTbkuV9Yy6dChctFbdQQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
F4tum
F4tum
Autor
30.01.2022, 22:05:40
  • 0
Aktualizacja, został ostatni dekant:
5. Dior Homme Parfum (użyty 1 global) ~10 ml Oddam za 40 zł
  • Odpowiedz
F4tum
F4tum
Autor
30.01.2022, 22:24:05 via Android
  • 0
@mrRay jasne. Odblokuj wiadomości. Podeślę link
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Adrian

  • Olsztyn

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.11.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking