3 dzień i jest ciężko, ale lecimy jutro karnet na silke wlatuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wykopjointclub
Eppis via iOS

Z mieszkania jednego z bloków w Kielcach miesiącami ulatniał się koszmarny fetor. Z lokalu wychodziły nawet robaki. Jednak na prośby mieszkańców budynku o interwencję nikt nie odpowiadał. Dopiero po pół roku pofatygowano się do lokalu i znaleziono w nim rozkładające się ciało.
z
źródło: comment_16546153912c8pZE28jZu5Kv3z9PvXOd.jpg
Pobierz
źródło: comment_16517699851Bb7ZDoxQ51NCQU3qDekBn.jpg
Pobierz
źródło: comment_1650936250MAqJyROVFgoKy7tkbMQOM7.jpg
PobierzNie wiem jak ludzie mogą palić to gowno,
kojarzy się tylko z patologia i myśleć z mogą być traktowani poważnie
Rocznica
od 11.06.2026
Gadżeciarz
od 18.04.2022
Mikroblogger
od 30.08.2018
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking