@kompot34: za dużo wody może być, tak czy siak powinno rosnąć i być dobrze, u mnie Carolina Reaper i Habanero też przez chwilę miały za dużo i poszły do góry, parę kwiatów spadło ale się uspokoiło i rośnie jak tralala, pierwsze papryki już się pokazują.
źródło wiarygodne jak ustalenia Maxa Kolonko, panie @gigachad_has_entered_the_chat jak którykolwiek dostanie jakikolwiek wyrok dam sie wyruchać całej rzeszy kacapów