#friz #mieczaki ogólnie to mam trochę zgryz bo fajnie że AJ pomaga grubasom ale najbardziej im pomoże wytrzymanie te pół roku bez cukru i słodkich napojów a nie pokazywanie cały czas jego napoju z cukrem i batonów #polskiyoutube
@mirasKo-Kalwario: Przecież jak ich od razu odłączysz od takiego jedzenia to się szybko zniechęcą. To największy błąd osób na diecie, od razu chcą jeść zdrowo, żadnych słodyczy, chipsów, wytrzymują tydzień i wszystko wraca do normy. To jest proces.
Pomiędzy meczami nadrobiłem sobie odcinki Mięczaków od AJ'a i szczerze ? Ogląda się to dużo lepiej niż Sabotażyste, więcej się dzieje, czas szybciej płynie, nic się nie ciągnie pomimo, że nie ma tam żadnego średniowiecznego klimatu i dekoracji za tysiące złotych. Montaż też nie jest jakiś mega profesjonalny, ale jednak mi się ta seria podoba o wiele bardziej.
@Bunsen: Mi się wydaje, że to dlatego, że to pierwszy program tego typu, miła odmiana na polskim YouTube. Chociaż organizacja i montaż pozostawia jednak dużo do życzenia.
Powalone te godziny meczów. 21:00 - jestem w pracy na 2 zmianie, więc nie oglądam. Wracam o 23 do domu, myślę sobie: pewnie o północy kolejny bo przecież ma być dużo tych meczów, akurat obejrzę jeden randomowy przed snem. A gdzie tam, mecz dopiero o 3:00. Dobra, to może w sobotę bo akurat wolne? A gdzie tam, tylko fascynujący Katar - Szwajcaria o 21, za to niespodziewanie o północy Brazylia - Maroko
Kurde, niby jest fajny klimat tej edycji, ale czegoś mi brakuje. Chyba brakuje mi większej charyzmy wśród uczestników. Są spoko, ale no tacy nijacy trochę. Paradoksalnie najlepiej się ogląda Wojtka Golę, czego bym się w ogóle nie spodziewał. XD Ale przynajmniej kminią, kto jest sabotażystą, a nie tak jak to było w poprzedniej edycji. Zadania fajne, aczkolwiek to fake zadanie z walką na koniach to było największe rozczarowanie w historii programów tego
@DoYouKnowWhereTheWildThingsGo: Udało mi się obejrzeć drugi odcinek w całości i szczerze to mam wrażenie, że ta edycja jest trochę nudna, jakoś mało się dzieje. Uczestnicy na poważnie wyglądają na zmęczonych. Wojtek Gola, Graf i Suzan jak na razie pokazali się z dobrej strony bo ciągle coś robią, myślą nad czymś. Kompletnie nie wiem po co tam Way Of Blonde, ona tam nie istnieje. Bardzo słabo wypada Pasza. Widzi, że Gola
Obejrzałem pierwszy odcinek Sabotażysty (tak wiem, nie mam co robić z życiem). Nie mam pojęcia dlaczego Rezi wziął takie osoby do programu, chyba większość osób mu odmówiło albo nie odpisywali jak Dzinold z Bungee. Ogólnie to wszystko wygląda fajnie, cała oprawa robi wrażenie, ale uczestnicy i ich zachowanie już nie bardzo np Ula z Modelek tylko się śmieje, wygląda jakby pojechała na wakacje niż grać w grę. Ten tarocista to nawet nie
#mecz Maja odpadnie w początkowej fazie Wimbledonu. Narracja ekspertow zmieni się o 180 stopni. Gdyż, iż, ponieważ na tę chwilę maksymiluzuje swoje atuty na clayu i redukuje swoje wady. Daj Pan Buk wygrać turniej i niech ma dziewczyna swoje pięć minut #tenis
@rtflex: do tej pory najlepszy wynik w szlemie Maja miała właśnie na Wimbledonie. Aczkolwiek po takich maratonie na RG zgadzam się, że raczej na Wimbledonie szału nie będzie, ale nawet nie oczekuję jakiegoś niesamowitego wyniku.
Spotkałem sąsiada na klatce i wali do mnie tekstem, że nudny ten tenis jak jasna cholera i że mecz Chwalińskiej przełączył, bo nie mógł tego oglądać. Na F1 go nawet nie zapraszam, bo popatrzy na mnie jak na wariata #f1 #tenis
Dużo przyjemniej ogląda się takiego taktycznego, spokojnego tenisa w wykonaniu Mai niż srającego kota próbującego ustrzelić winnera z każdej piłki #tenis
@PornFlakez: To prawda, fajna odmiana w stosunku do tych grających tylko siłowo zawodniczek i odbijających "na pałę, może wejdzie, może nie". No i dzięki temu są fajne, długie wymiany, co jest niestety rzadkością w dzisiejszym tenisie.
Patrząc na uczestników nowego Sabotażysty od Reziego nie obstawiam tej produkcji sukcesu. Będzie tam więcej kłótni pomiędzy tymi uczestniczkami niż rozkmin w Mafii. Dla mnie osobiście nikogo ciekawego tam Rezi nie wziął. Co sądzicie ?
#mecz