Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko228
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dedal1986
Profil firmowy

Dedal1986

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 52
  • Znaleziska 49
  • Mikroblog 3
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

546

W Rosji zaczyna brakować blachy do produkcji konserw

Pokaż treści 18+

W Rosji zaczyna brakować blachy do produkcji konserw

Rosrybołowstwo, państwowa agencja połowów i produkcji rybnej, poskarżyło się rosyjskiemu rządowi na brak blachy do produkcji konserw z powodu sankcji. Taki opis znalazł się w protokole ze spotkania kierownictwa firmy z wicepremierem Wiktorią Abramczenko.

Zenon_Zabawny
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 17.05.2022, 19:35:03
  • 106
  • #
    swiat
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    gospodarka
Dedal1986
Dedal1986 17.05.2022, 23:39:16
  • 22
@jast: rosyjski uczony Puszkin przewraca się w grobie

3081

... kacapskie auta w Berlinie.

Pokaż treści 18+

... kacapskie auta w Berlinie.

Kacapom którzy brali udział w demonstracji samochodowej wspierającą rosyjską inwazję na Ukrainę, podpalono samochody w Berlinie.

Xeyo
z
twitter.com
dodany: 14.04.2022, 16:23:21
  • 193
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
Dedal1986
Dedal1986 14.04.2022, 17:07:13
  • 2
@Z_d--y_strzelec: zwykłe ocieplenie relacji. Nic dziwnego. Rozejść się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

435

Powstaje Krajowa Grupa Spożywcza

Powstaje Krajowa Grupa Spożywcza

We wtorek Jacek Sasin, wicepremier i minister aktywów państwowych oraz Henryk Kowalczyk, minister rolnictwa, ogłosili powołanie Krajowej Grupy Spożywczej, która ma służyć wzmocnieniu bezpieczeństwa Polski na rynkach rolno-spożywczych.

Wirtualnemedia_pl
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 29.03.2022, 10:41:46
  • 124
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
Dedal1986
Dedal1986 29.03.2022, 18:09:24
  • 62
Gdzieś już to widziałem ,, Nikoś'' i polski cukier.poczekamy a później koniunktura powinna się zmienić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 2 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.02.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking