Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CzosnkowyPowiewMilosci

CzosnkowyPowiewMilosci

Dołączył 3 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 502
  • Znaleziska 4
  • Mikroblog 498
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 4
dla-pablo
dla-pablo
dla-pablo
17.05.2026, 17:56:07
  • 0
#primemma pełne nagranie na Ig
dla-pablo - #primemma pełne nagranie na Ig

źródło: IMG_2690

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 17.05.2026, 18:08:14 via Wykop
  • 3
A ktoś ma te wideo i tutaj udostępni? Nie będę jakieś k----e nabijal obserwacji i wyświetleń
  • Odpowiedz
carahiluk
carahiluk
carahiluk
12.05.2026, 20:47:21
  • 10
#primemma ehhh, a pamiętacie czasy starych frikow gdzie wszyscy czekali na kolejną falę, oglądało się każdą konferencje ... A teraz ? Ciagli ci sami ludzie w tych różnych zestawieniach, zadymiarze out, robi kontent git gut.

Kiedyś wszyscy siedzieli na ławeczce na holu w szkole i emocje wybijały sufit. Brali normalnych influ bez przeszlosci kryminalnej i było ok. Nawet sami twórcy chcieli tam zawalczyć ...

A dzisiaj ? Z czym się
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 12.05.2026, 21:55:25 via Wykop
  • 0
@carahiluk: Plus za mało karłów jest w fame. MY ŻĄDAMY WIĘCEJ KARŁÓW!!!
  • Odpowiedz
manieksdl
manieksdl
manieksdl
12.05.2026, 19:09:38
  • 4
Kur**wa, myrcy z czego żyje ten Tom Chic??? Skąd on bierze kase??? Teraz na storkach kupował lasce drogi zegarek. Skąd taki imbecyl ma tyle kasy????

#primemma #famemma #tomaszchic
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 12.05.2026, 19:12:10 via Wykop
  • 9
@manieksdl: z odwiertów
  • Odpowiedz
Matti92
Matti92
Matti92
09.05.2026, 23:39:50
  • 3
Zabrakło walki kobiet
#primemma
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 09.05.2026, 23:41:03 via Wykop
  • 0
@Matti92: linkiewicz z Denisem zaleckim 3rundy
  • Odpowiedz
CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 09.05.2026, 18:33:11
  • 0
Może jakaś dobra mordzia poratować linka do restreama?
#primemma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci
Autor
09.05.2026, 18:39:04 via Wykop
  • 0
Dzięki chłopaki . Zawsze lepiej więcej niż 1link i mieć coś na zapas
  • Odpowiedz
pawelnjjj
pawelnjjj
08.05.2026, 06:06:59
  • 4
#primemma Podaje kod do PPV. Ja nie chce: FCKGW-RHQQ2-YXRKT-8TG6W-2B7Q8
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 08.05.2026, 07:25:52 via Wykop
  • 2
@pawelnjjj: więcej darmowych kodów na ptoszek.pl
  • Odpowiedz
CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 07.05.2026, 20:19:29
  • 9
Niech mi ktoś powie że to jest fejk a nie prawda. To przecież w c--j nie charakterne zagranie. Za bycie konfidentem jest wiadomo co wiadomo gdzie. Konfident ma tak samo p--------e w więzieniu jak strażak
#primemma
CzosnkowyPowiewMilosci - Niech mi ktoś powie że to jest fejk a nie prawda. To przecie...

źródło: 1000015375

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-coolick
gregory-coolick
07.05.2026, 20:35:52 via Android
  • 7
@CzosnkowyPowiewMilosci: tsfelownia będzie konfidencic a i tak nic nje dostaną bo jak udowodnią że byli w ósemce xd
  • Odpowiedz
carahiluk
carahiluk
carahiluk
07.05.2026, 21:39:27 via Wykop
  • 7
@CzosnkowyPowiewMilosci: to ten nowy system automatycznego wyłapywania retransmisji ? :p
  • Odpowiedz
Rafatus69
Rafatus69
04.05.2026, 14:14:05
  • 13
Kto by się spodziewał za czasów sztuki nowoczesnej w chesterze, że w 2026 takim byczkiem będę hehehe pozdrawiam mordko!
#rafatus #danielmagical #famemma #primemma
Rafatus69 - Kto by się spodziewał za czasów sztuki nowoczesnej w chesterze, że w 2026...

źródło: IMG_4235

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 04.05.2026, 14:18:44 via Wykop
  • 12
@Rafatus69: chłop co ma mniemanie o sobie. P--------------y się jakaś bezbronną łaskę co nie?
  • Odpowiedz
CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 04.05.2026, 14:19:20 via Wykop
  • 126
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Yakooo
Yakooo
01.05.2026, 19:21:09
  • 9
Z jednej strony nie mogę na to patrzeć, a z drugiej strony nie mogę tego wyłączyć.

I to ja jestem p----------y? #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 01.05.2026, 19:29:00 via Wykop
  • 0
@Yakooo: obejrzenie spadku legi jest tego warta. Jesteśmy współczesnymi męczennikami. Będzie nam to wynagrodzone
  • Odpowiedz
Rmaala
Rmaala
01.05.2026, 19:25:01
  • 1
Najciekawsze sytuacje: jedna akcja gdzie nawet piłka nie leciała w światło bramki xD
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 01.05.2026, 19:26:08 via Wykop
  • 0
@Rmaala: no ale trafił noga w piłkę tak?
  • Odpowiedz
Rmaala
Rmaala
01.05.2026, 19:07:25
  • 0
Legia ma szansę to przegrać?
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 01.05.2026, 19:07:43 via Wykop
  • 6
@Rmaala: musi to przegrać
  • Odpowiedz
CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 01.05.2026, 19:09:57 via Wykop
  • 1
@Rmaala: na chwilę obecną grają jakby obydwoje chcieli przegrać ale koniec końców to Legia jest stara kuwa
  • Odpowiedz
PERLAVITA
PERLAVITA
PERLAVITA
01.05.2026, 18:45:52
  • 0
#mecz legia Widzew gdzie obejrzeć??
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 01.05.2026, 18:47:18 via Wykop
  • 0
@PERLAVITA: klasycznie jak stream ze wszystkiego https://strumyk.cv/#GnmSODx8
  • Odpowiedz
ROLAZ
ROLAZ
01.05.2026, 18:36:03
  • 1
#mecz
strimsy pod jakim adresem są teraz?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 01.05.2026, 18:37:11 via Wykop
  • 0
@ROLAZ: takie działające zawsze w HD to strumyk.cv takie działające z lagami i kiedy się chce to strims top
https://strumyk.cv/#GnmSODx8
  • Odpowiedz
CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 01.05.2026, 18:43:45 via Wykop
  • 1
@AlexR: nie no normalnie smiga
  • Odpowiedz
CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 01.05.2026, 18:44:26 via Wykop
  • 0
@AlexR: to odpal sobie z innego linka na przykład https://dlstreams.com/watch.php?id=259
Ja oglądam na strumyku. Może zmień źródło nastrumyku
  • Odpowiedz
Wynoszony
Wynoszony
01.05.2026, 18:39:57
  • 66
i choćby z tego powodu powinny być zakazane race, bo mecz wygląda jak g---o w telewizji #mecz
Wynoszony - i choćby z tego powodu powinny być zakazane race, bo mecz wygląda jak g--...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-1 o 20.38.47

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 01.05.2026, 18:42:09 via Wykop
  • 1
@NiceshootPL: każdy kibol jest sztywny. Połącz fakty
  • Odpowiedz
Midas6789
Midas6789
01.05.2026, 18:32:50
  • 3
Rzuci ktoś aktualnym linkiem do meczu Legia Widzew

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 01.05.2026, 18:35:32 via Wykop
  • 0
https://strumyk.cv/#GnmSODx8
Strims top to relikt przeszłości. Teraz tylko strumyk.cv
  • Odpowiedz
CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 01.05.2026, 18:20:39
  • 0
Na jakim restreamie ogląda się piłkę? Nie jestem wielkim fanem nożnej ale nie zobaczyć jak Legia spada to grzech. Jest coś innego niż strumyk?
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hetman_Wielki_Koronny
Hetman_Wielki_Koronny
30.04.2026, 12:35:50
  • 0
#mecz #warszawa #kiciochpyta Gdzie w miarę bezproblemowo w długi weekend mógłbym zostawić samochód w odległości mniej więcej pół godziny do 45 minut spacerkiem od stadionu narodowego?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 01.05.2026, 08:04:39 via Wykop
  • 0
@Hetman_Wielki_Koronny: na petach chodnikowych
  • Odpowiedz
CzosnkowyPowiewMilosci
CzosnkowyPowiewMilosci 01.05.2026, 07:58:19
  • 0
Siemanko gdzie się ogląda legalne restreamy z meczów? Chętnie bym zobaczył jak Legia spada a na swoim canal plus nie mam tego pakietu...
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking