Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Chempion
Chempion
Profil firmowy

Chempion

Dołączył 3 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 359
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 359
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
  • Dodane (8)
  • Komentowane (99)
  • Plusowane (252)
ortalionowy
ortalionowy
29.05.2026, 18:44:11
  • 11
#bystrzaktv smiechy chichy a tam czlowiek na kamieniu usycha z pragnienia #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lament890
lament890
29.05.2026, 19:44:50 via Wykop
  • 5
@ortalionowy: to wyślij blika, ciekawe czy serio samochody zatrzymuje xD
  • Odpowiedz
Mixer94
Mixer94
Mixer94
09.05.2026, 23:23:33
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawidczeta
dawidczeta
09.05.2026, 23:25:26 via Wykop
  • 5
@Mixer94: Bystrzak się kończy i w dużej większości to już tam u niego siedzą ludzie z jego fb grupy. Chyba się boi, że i biedroń do niego zapuka i zakończy barońską naftową kariere
  • Odpowiedz
Mixer94
Mixer94
Mixer94
Autor
09.05.2026, 23:27:24 via iOS
  • 4
@dawidczeta: ja nie wierzę że taki Biedroń mógłby cokolwiek zrobić takiej sigmie jak baron
  • Odpowiedz
pablo-escobar80
pablo-escobar80
pablo-escobar80
28.04.2026, 14:44:30
  • 25
#bystrzaktv Chłopcze z wioski.Gdybys był czysty olałbys co piszą na ciebie.Wiesz że piszą prawdę i żaden urzędnik,sędzia nie będzie pytał kiedy znecales się nad aktorami tylko jak długo trwał proceder.A proceder w którym upadlasz bliskich siedząc za kamerą (myślisz że sędzina łyknie że to kanał wujka.On zdania poprawnie nie umie złożyć a gdzie taka technika jak stream) trwa latami.Mało że gnoisz tych ludzi to czerpiesz korzyści majątkowe.Sedzina jak obejrzy filmiki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biboxon
Biboxon
Biboxon
25.04.2026, 14:16:18
  • 3
#bystrzaktv Wbiłem obadać co na stypie słychać i trafiłem akurat na sapanie Bystrusia.
Zaprosił widownie w postaci swoich najlepszych kumpli z którymi spędza każdy weekend a mianowicie wuja Tajfuna i dziadka Este i dżwiga te plastiki.
Swoją drogą czemu on nigdy nie może sapać jak jest sam tylko musi mieć widownie.Ćpun z Torunia i tak go wyjaśnił i machał pijany i wymięty jak równy z równym tymi jego plastikami. #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chesterjaba
chesterjaba
chesterjaba
25.04.2026, 14:20:39 via Wykop
  • 1
@Biboxon: jakby te mocarne "ciężary" wrzucić do ogniska, to po 5 minutach zostaną z nich metalowe krążki, wielkości zakrętki od słoika ogórków
  • Odpowiedz
prawiczkowe_halucynacje
prawiczkowe_halucynacje
25.04.2026, 16:40:40 via Wykop
  • 2
@andrzej-wrobel23: No właśnie min. chodzi o to że więcej ważą kompleksy potężnego geja niż te ciężary
  • Odpowiedz
Biboxon
Biboxon
Biboxon
25.04.2026, 16:20:21
  • 12
#bystrzaktv I Sylwia została sama.
Frustracja sięga zenitu że lumpy go olały a przecież trzeba zarabiać to zaczął wyzywać czat i pokazywać jakiej to on nie ma władzy i może banować kogo chce.
Sylwia wyjdż kiedyś z favelli do ludzi i pokaż że na ulicy też jesteś taki twardziel. #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biboxon
Biboxon
Biboxon
Autor
25.04.2026, 16:56:03 via Wykop
  • 2
@poster900: Opowiadał że ona chciała najpierw blika a potem że niby przyjedzie.
Ale Sylwia nie głupia nie dał jej blika.

A jednak chyba jej dał jakies pieniądze i go wykolegowała.
  • Odpowiedz
chesterjaba
chesterjaba
chesterjaba
25.04.2026, 17:10:25 via Wykop
  • 1
@poster900: zrobiła go w konia, zresztą jak wszystkie "babki"
  • Odpowiedz
Biboxon
Biboxon
Biboxon
13.04.2026, 18:51:58
  • 17
#bystrzaktv Ale on jest zazdrosny o starego.
Ojciec jest głupi,jest menelem,pijakiem,bezdomnym a i tak ludzie darzą go większą sympatią niż tego sfrustrowanego prawiczka.
Znowu go pogonił ale dlaczego to tylko ten wyprany szurskimi teoriami mózg wie.Zawołał go tylko po to żeby go znowu poniżyć przed ludżmi. #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robert-kuzba
robert-kuzba
13.04.2026, 18:57:44
  • 13
Ty się gościu serio lecz, bo sobie dorzucasz jakieś urojenia dotyczące Kaczora. Kaczor to, Kaczor tamto, Kaczor za dużo gada.
Chociaż w twoim wypadku leczenie to strata pieniędzy, bo takie przypadki się izoluje od społeczeństwa.
Jak żyje tak od lat nie miałem takiej ochoty obić takiego odpadu społecznego.
Jesteś wioskowym głupkiem, który był bity przez kolegów i teraz się wyżywa na własnej rodzinie.
Jak kiedyś trafisz do pudła to ćwicz mięśnie kegla
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lament890
lament890
28.03.2026, 16:44:07
  • 7
#bystrzaktv #patostreamy #polityka #heheszki
lament890 - #bystrzaktv #patostreamy #polityka #heheszki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chempion
Chempion
Chempion 29.03.2026, 01:24:21 via Wykop
  • 1
@lament890: brawo 👏
  • Odpowiedz
Chempion
Chempion
Chempion 29.03.2026, 01:27:02 via Wykop
  • 1
@lament890: niedaleko, jeśli chodzi o poziom . Dyzma- level Universe
  • Odpowiedz
OnKujajor91
OnKujajor91
27.03.2026, 21:54:12
  • 14
I ta emotka : D

"Iryle" na pewno wypalą. Parobek z dwusetką za pazuchą będzie łaził i gadał "ja się nie pier..." i będzie się popisywał zaczepiając ludzi. Ależ to będzie popisowy numer. A za plecami będzie szedł Turecki i gadał "ale nie wydzieraj się tak", "choć już" i będzie non-stop kierował kamerę w dół. Po czym doda widzowie mam 3% baterii bo Tajfun mi nie przypomniał żeby naładować. A Parobek dalej będzie
OnKujajor91 - I ta emotka : D

"Iryle" na pewno wypalą. Parobek z dwusetką za pazuchą...

źródło: Scre

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stogies
Stogies
27.03.2026, 22:00:20 via Wykop
  • 2
@OnKujajor91: Najlepsze odcinki są wtedy, kiedy jest tam jakiś tłok, a nie jeden lump i popisowy numer, czyli OMETV. Niestety, prawiczka ie ma chęci nawet do życia, bo wszystko by chciał dostać lekko, więc ta wpadka z Waldkiem i tym nowym ćpunem ostatnio to były jednorazowe numery. Szkoda, że w pobliżu aktorów nie ma bardziej empatycznego i ogarniętego życiowo reżysera. Ten już dawno się przejadł i upadł na dno.
  • Odpowiedz
olgierdano_peto_gaszano
olgierdano_peto_gaszano
27.03.2026, 22:34:42 via Wykop
  • 2
Nieciekawie kończy się ten serial.


@OnKujajor91: niestety główny antagonista serialu czyni wszelkie kroki w tym właśnie kierunku
  • Odpowiedz
scatty19
scatty19
27.03.2026, 22:19:04
  • 5
#bystrzaktv żal mi tego tajfuna, został sam żeby zabawiać widzów, jak jakiś cyrkowiec, płyta nie zmieniona i te same teksty co chwile, do tego łeb telepie się na lewo i prawo, palce połamane. Chleje tą żołądkową, przepija tanim piwem, a turek za kulisami... taki koniec legendarnego BystrzakTV #perukatv #patostrimy #patostream #nobanchallange #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dam115
dam115
27.03.2026, 13:24:19
  • 7
Dziś Sylwek jest ekspertem od spraw wojennych xD

#bystrzaktv #patostreamy
dam115 - Dziś Sylwek jest ekspertem od spraw wojennych xD

#bystrzaktv #patostreamy

źródło: 1000018917

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dam115
dam115
Autor
27.03.2026, 13:39:04 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ShellshockNam92
ShellshockNam92
27.03.2026, 14:08:42 via Wykop
  • 4
@dam115: algorytmy oczyscily czat tak jak benzo mozg prawniczka
  • Odpowiedz
Biboxon
Biboxon
Biboxon
27.03.2026, 18:38:04
  • 6
#bystrzaktv #patostreamy O jaki zdziwiony że wuja ma wódkę i piję.
Taty jak pije to na strimie już nie będzie.No chyba że akurat wuja zachleje i nie przyjdzie na strima to wtedy wołamy tate i podsuwamy mu wódke żeby się upadlał dla pieniędzy.
Zgłaszać i nie oglądać.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Estasiezlal
Estasiezlal
Estasiezlal
27.03.2026, 12:02:04
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyktator90
Dyktator90
27.03.2026, 12:04:48 via Wykop
  • 5

Komentarz usunięty przez moderatora

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia