Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko122
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bejwatch

Bejwatch

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 792
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 791
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
  • Dodane (267)
  • Komentowane (497)
  • Plusowane (27)
Bejwatch
Bejwatch 5 godz. i 13 min temu
  • 1
Kończy się era lajfów ze skokami do basenu. Będziecie za tym tęsknić?

#raportzpanstwasrodka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonJohnsonXIII
DonJohnsonXIII
5 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 7
@Bejwatch: usuń konto
  • Odpowiedz
wuadek
wuadek
3 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 2
@Bejwatch: Adam, kup taki pompowany i będzie tradycja.
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch 5 godz. i 24 min temu
  • 0
W końcu jest ciepełko. Mogłoby być tak cały czas.

#raportzpanstwasrodka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bejwatch
Bejwatch 7 godz. i 9 min temu
  • 1
Widać po wpisach, że hejterzy ciężko znoszą upały i głowy im się już przegrzały.

#raportzpanstwasrodka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vendigoo
Vendigoo
6 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 4
@Bejwatch: Yyy są baseny, przydomowe, za moje 🤷🏻‍♀️
  • Odpowiedz
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
5 godz. i 11 min temu via iOS
  • 2
@Vendigoo: dla biedniejszych sa stawy i zalewy z szalapatajstwem za darmo xd
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch 8 godz. i 17 min temu
  • 1
Polskę zalała fala upałów. Wykopki stanęli przed testem, czy nadają się do życia w Kamboraju. W Azji południowo-wschodniej przy tych temperaturach jest wilgotniej, więc jeśli źle znosicie dzisiaj pogodę w ojczyźnie, na pewno jesteście za słabi na Kambodżę.

#raportzpanstwasrodka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FREDIxZIELONKA
FREDIxZIELONKA
7 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 3
do życia w Kamboraju


@Bejwatch: Raj to Fuerteventura, a nie jakaś zapyziała dziura w kraju trzeciego świata
  • Odpowiedz
pazera
pazera
7 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 3
@FREDIxZIELONKA @Bejwatch Raj do którego większość turystów przyjeżdża na 2-3 dni, zwiedzają Angkor wat i uciekają dalej ;)
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch 15 godz. i 42 min temu
  • 0
Kambodżański klimat jest zdecydowanie lepszy niż polski.

1) W Polsce przez wiele miesięcy w roku życie na zewnątrz nie jest możliwe. Nawet w kwietniu noce są bardzo zimne.
2) Duża amplituda temperatur w Polsce.
3) Fizjologicznie organizm lepiej adaptuje się do gorąca niż do zimna.
4) Taniej jest schłodzić mieszkanie w Kambodży niż ogrzać mieszkanie w Polsce.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adolf_HODLer
Adolf_HODLer
14 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 8
@Bejwatch: przecież tam nie idzie k---a wytrzymać, taki gorąc. Gdyby nie brak ekstradycji to bym nigdy nie rozważał żeby tam pojechać.
  • Odpowiedz
JimmyBones29
JimmyBones29
JimmyBones29
9 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 5
@Bejwatch: Szanujących się Polaków nie interesuje co jest "taniej" poza tym krezusów z raju tym bardziej nie powinno to obchodzić. Upał, wilgoć, syf, robactwo. Kto o zdrowych zmysłach pakuje się do "śmietnika świata" do tego w tropiku? W Polsce jest po Bożemu- w nocy p----i, w dzień parówa. Wszystko się zgadza.A tak serio to skalmar nie skamlaj :) Tęskni Ci się za tym umiarkowanym klimatem, za piękną wiosną, ciepłym latem,
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch 22 godz. i 27 min temu
  • 0
Kto otrzyma posadę prezesa Uniwersum, gdy Panowie Prezesowie Adam i Klapek odejdą na zasłużoną emeryturę?

#raportzpanstwasrodka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gravcornuto
gravcornuto
22 godz. i 17 min temu via Wypiek
  • 8
@Bejwatch jaką emeryturę? W Kambodży jest przecież wolność od takich lewackich pomysłów jak emerytura. Będzieta zapierdzielać dla jutuba do końca albo i dłużej.
  • Odpowiedz
Vendigoo
Vendigoo
21 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 9
@Bejwatch: Taaaa statystyczny Khmer nieobciążony daniami, umiera przed emeryturą.. 🤷🏻‍♀️ Pomyśl, dlaczego khmerskie kobiety universum, nie mają już ojców 🤔
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch 23 godz. i 5 min temu
  • 0
Akustyka.

#raportzpanstwasrodka
Bejwatch - Akustyka.

#raportzpanstwasrodka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vendigoo
Vendigoo
22 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 2
@Bejwatch: Echo z d...węża🤷🏻‍♀️
  • Odpowiedz
Vendigoo
Vendigoo
22 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 1
@Bejwatch: Bo chcę akcji 🤷🏻‍♀️
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch 23 godz. i 26 min temu
  • 1
Pan Prezes Adam kiedyś na lajwie wysprzęglił się, że serwis wykop kontaktował się z naszymi Prezesami w sprawie hejtu. Podobno panowie Prezesowie mają w każdej chwili możliwość zamknięcia tagu. Czy tęsknilibyście za snuciem mongolskich teorii dotyczących idoli z Kambodży?

#raportzpanstwasrodka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
23 godz. i 24 min temu via iOS
  • 9
@Bejwatch: mają możliwość zamknięcia d--y i to im doradzam
  • Odpowiedz
printf
printf
23 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 5
@Bejwatch: udaru dostales ze bredzisz adas
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch wczoraj, 17:06:12
  • 1
Nie chce mi się wierzyć w teorię wykopków, wg której pan Prezes Adam nie buduje domu dla siebie. Przecież to by prędzej czy później wyszło na jaw. Robi się ciekawie. Musimy teraz oglądać wszystkie odcinki Raportu z Akcji oraz Ranczo Prezesa, żeby wyłapywać poszlaki.

#raportzpanstwasrodka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
23 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 1
@Bejwatch: to by było jeszcze bardziej tragiczne, bo w sumie jedyna prawdziwa rzecz jaka by się stala, to przenosiny do taniej budki.
  • Odpowiedz
DonJohnsonXIII
DonJohnsonXIII
23 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 1
@Bejwatch: usuń konto
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch wczoraj, 15:31:30
  • 1
Ostateczna debata przed usunięciem konta.
Jaki klimat jest bardziej znośny?
1) Polski umiarkowany przejściowy, który umiarkowany jest wyłącznie z nazwy, gdyż przynosi półroczne zimy z przeszywającym chłodem i lata, w których fale upałów nie są rzadkością
2) Kambodżański gorący i wilgotny podrównikowy. Przez cały rok jest gorąco i wilgotno, ale nieco można się do tego przyzwyczaić, poza tym schłodzenie wychodzi taniej niż ogrzewanie w zimnej Polsce.

#raportzpanstwasrodka
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
wczoraj, 15:38:26 via Wykop
  • 10
@Bejwatch: zrób odwrotnie, najpierw usuń konto a później zaczynaj debate.
  • Odpowiedz
Vendigoo
Vendigoo
wczoraj, 16:01:57 via Wykop
  • 5
@Bejwatch: Nie chce mi się czytać, po prostu usuń konto 🤷🏻‍♀️
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch przedwczoraj, 19:59:27
  • 0
Życie w Kamboraju nie jest dla każdego. Nie rozumiem jednak tego bezpardonowego hejtu wymierzonego w polonusów-jupiterów z tego kraju. Coraz trudniej wytrzymać jest życie w jewrosajuzie. To chyba dobrze, że są na jutubie nasi rodacy, którzy pokazują egzotyczne lokalizacje i alternatywny sposób życia. Nie każdemu musi podobać się Kambodża, ale to nie znaczy, że trzeba z pianą na ustach hejtować ludzi o innych poglądach na życie.

#raportzpanstwasrodka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FREDIxZIELONKA
FREDIxZIELONKA
przedwczoraj, 20:14:29 via Wykop
  • 5
Nie rozumiem jednak tego bezpardonowego hejtu


@Bejwatch: zdajesz się nie rozumieć wielu rzeczy, przy czym ta akurat jest najmniej istotna
  • Odpowiedz
JimmyBones29
JimmyBones29
JimmyBones29
przedwczoraj, 20:14:42 via Wykop
  • 9
@Bejwatch: Mówimy o tym raju wyglądającym jak śmietnik? o tych chatkach na kurzej łapce? O wszechobecnym syfie i biedzie? O kuchni monotonnej i niezjadliwej dla białego człowieka? O tych cudownych targach z mięsem gdzie człowieka aż ciarki przechodzą na myśl o poziomie "higieny"? Może o pięknym krajobrazie, atrakcjach? O możliwościach rozwoju? Kratach w oknach? Na pewno Kambodża ma również przyjaźniejsze oblicze ale nie na gniotach. Dla szanującego sie Eurosojuza niestety
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch przedwczoraj, 15:02:27
  • 0
Dołączcie do nas, fanów idoli z Kambodży! Hejt można wyleczyć.

#raportzpanstwasrodka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vendigoo
Vendigoo
przedwczoraj, 15:05:11 via Wykop
  • 11
@Bejwatch: A głupoty juz nie 🤷🏻‍♀️
  • Odpowiedz
kamboszambo
kamboszambo
przedwczoraj, 15:10:12 via Wykop
  • 4
@Bejwatch: jakie benefity za dołączenie? kawałek ziemi w kambodży czy karton cambodii?
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch przedwczoraj, 13:46:52
  • 3
Możecie śmieszkować sobie z porysowanej patelni Prezesa Jajecznicy, ale chyba nie powiecie, że nie chcielibyście żyć jak pan Adam. Nie chodzi do roboty, a stać go na relatywnie luksusowe życie. Kto by tak nie chciał?

#raportzpanstwasrodka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KapitanTorpedal
KapitanTorpedal
przedwczoraj, 13:59:04 via Wykop
  • 7
@Bejwatch: Wśród całej tej polonijnej biedy która go otacza, to trzeba przyznać, że jest majętny.
  • Odpowiedz
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
przedwczoraj, 14:16:23 via iOS
  • 10
@Bejwatch: a nie wiem czy norma czy nie norma. ja żyje w luksusie i wolności, jedyne czego mi brakuje to niemowy do otwierania bramy, ale jeszcze z 2 miesiące i uzbieram na silnik z pilotem i problem rozwiazany
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch 24.06.2026, 13:58:56
  • 0
Dlaczego zostaliście hejterami idoli z Kambodży? Rozmyślacie czasami nad tym?

#idolezkambodzy
#raportzpanstwasrodka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niedobry
Niedobry
24.06.2026, 14:47:58 via Wykop
  • 7
No coz zrobic... Takie uniwersum patologiczne tam tworzycie ze psujecie wizerunek Polski... XD
Niedobry - No coz zrobic... Takie uniwersum patologiczne tam tworzycie ze psujecie wi...

źródło: 1000027579

Pobierz
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
24.06.2026, 16:14:40 via Wykop
  • 1
@Bejwatch: ty się ich pytaj gdzie pobłądzili daj nowy challenge dla Machaja "przez tydzień nie klamie", na ropucha już za późno, za dużo ma za uszami
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch 24.06.2026, 02:11:49
  • 0
Dyskusja na tym tagu toczy się od lat, ale jeszcze nikogo nie przekonaliście, że nasi idole mają mniej wolności niż hejterzy. Widzę tutaj wciąż te same osoby, które zamknęły się w kółku wzajemnej adoracji.

#raportzpanstwasrodka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vendigoo
Vendigoo
24.06.2026, 03:38:23 via Wykop
  • 6
@Bejwatch: Nie kopiuj stwierdzeń 🤷🏻‍♀️
  • Odpowiedz
Niedobry
Niedobry
24.06.2026, 05:21:21 via Wykop
  • 3
@Bejwatch: Heh, serio? Nikogo?

Czyli jeszcze cie nie boli... XD
Niedobry - @Bejwatch: Heh, serio? Nikogo? 

Czyli jeszcze cie nie boli... XD

źródło: 1000027561

Pobierz
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch 23.06.2026, 15:52:21
  • 2
Coś nie daje mi spokoju. Jeżeli odrzucacie "kambodżański styl życia" naszych polonusów-jupiterów, to co robicie na tym tagu? Pewnie powiecie, że wyłącznie śmieszkujecie sobie, ale ja tego nie kupuję. Uważam, że z tyłu głowy kołatają wam myśli "a może by to wszystko rzucić w cholerę i wyjechać do Kamboraju?".

#raportzpanstwasrodka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marecki85
Marecki85
23.06.2026, 16:07:05 via Wykop
  • 23
@Bejwatch: Uzasadnij definicję Kamboraju. Bo dla mnie jeżeli już bym tam pojechał to byłoby to codzienne leżenie dupą do góry na plazy w Sihanoukville albo jakąs z wysp Koh Rong z drinem w ręku, a nie kręcenie się jak g---o w przeręblu z kamerką w ręką, zapijanie depresji winem albo sikaczem typu cambodia i martwieniem się czy obejrzy to 8-10 bardziej 10 tyś widzów dziennie by było mnie codziennie stać
  • Odpowiedz
Przykleszc
Przykleszc
23.06.2026, 16:29:46 via Wykop
  • 12
@Marecki85: uderz w stol a nozyce sie odezwa😅 knur zezowaty sie odpalil po tym jak ktos podsumowal go pieknie.
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch 23.06.2026, 14:40:02
  • 1
Czegoś nie rozumiem. Jeżeli ci tzw. kambożule są tak głupi i nieporadni, to jacy są hejterzy? Nasi jupiterzy z Kambodży od lat żyją bez pracy, w przeciwieństwie do tych wspaniałych i rozgarniętych hejterów.

#raportzpanstwasrodka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cweliczek777
cweliczek777
cweliczek777
23.06.2026, 14:41:51 via Wykop
  • 9
@Bejwatch: hejterzy to same kozaki, co zarabiają po 50k dolka miesięcznie. ten tag to takie ukryte forum bogaczy, gdzie śmiejemy się z biedoty i nędzarzy w kambodzy
  • Odpowiedz
Marecki85
Marecki85
23.06.2026, 14:49:28 via Wykop
  • 26
@Bejwatch: Codzienne nagrywanie filmów na YT to praca kambożuli.
Jak nie nagrają gniota, to nie mają pieniędzy. Klapek nie może sobie pozwolić na dzień bez filmu. Ba, on nie może sobie pozwolić na jakikolwiek urlop, coś co dla człowieka na tym zgniłym zachodzie jest nie do pomyślenia. Łysy bez monetyzacji wpadł w depresję i chlał codziennie. Nie mają składek na emeryturę, nie mają urlopów, nie mają ubezpieczenia, ale za to
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch 22.06.2026, 17:06:45
  • 0
Jak ja uwielbiam to Uniwersum. Dlaczego hejtujecie naszych jupiterów z Kambodży? Kibicujmy im i cieszmy się ich twórczością. Odrzućcie hejt.

#raportzpanstwasrodka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niedobry
Niedobry
22.06.2026, 17:08:52 via Wykop
  • 10
@Bejwatch: Za mali na hejt, za glupi na zasiegi...

XD
  • Odpowiedz
Chilli_Heatwave
Chilli_Heatwave
22.06.2026, 17:26:42 via Wykop
  • 2
twórczością


@Bejwatch: GNIOTY o jajecznicy, o tym czy odpali od 1 kopki, karmienie zwierzat. Albo gadajaca glowa Lysego o jakis przepowiadniech o Europie ktorej nie nawidzi bo zus, podatki i kontrole a tutaj tego nie ma i Polonii tez nie ma XD
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch 22.06.2026, 16:16:13
  • 0
Nachylenie osi Ziemi na krótką chwilę pozwala na wystąpienie życia na naszej szerokości geograficznej. Wyjdźmy na dwór, weselmy się i radujmy się, dziękujmy Bogom za naszego Pana Prezesa Adama, najwspanialszego przywódcę polonusów-jutuberów z Kamboraju.

#raportzpanstwasrodka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FREDIxZIELONKA
FREDIxZIELONKA
22.06.2026, 16:20:24 via Wykop
  • 11
Nachylenie osi Ziemi


@Bejwatch: to zasługa braci Mumin, a w szczególności Megalodona
  • Odpowiedz
Maziol
Maziol
22.06.2026, 16:57:17 via Wykop
  • 5
@Bejwatch: wyjdzmy na kambodzanskie pole posrodku niczego, wsrod wezy, skorpionow i pajakow, mozna dodac do tego jeszcze mrowki, komary i karaluchy... jest super, zrobmy grilla na bambusach albo pizze petem palona... jest tylko 35 stopni dzisiaj i zero wiatru, poczuj to i polewaj ta gorzale ciepla i zapalmy heroska ;)
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch 22.06.2026, 15:51:42
  • 2
Wiecie co, wykopki to muszą się zawsze przyje*ać dla zasady.
Prezio ma cel, do którego dąży. Widać, że jest szczęśliwy.
Wykopkom oczywiście wszystko nie pasuje.
Czy sam chciałbym zrealizować koncept zamieszkania na kambodżańskiej wsi? Nie, ale ja nie przeżyłem jeszcze tego wszystkiego w Kamboraju. Musiałbym najpierw zasmakować wszystkiego, czym Prezio do tej pory żył.
Pan Adam jest na innym etapie życie. Rozumiem jego potrzeby. Sam bym nie chciał, przynajmniej teraz, przenieść się
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lskx
lskx
22.06.2026, 15:54:01 via Wykop
  • 8
Widać, że jest szczęśliwy.


@Bejwatch: "nie" Ci uciekło
  • Odpowiedz
FREDIxZIELONKA
FREDIxZIELONKA
22.06.2026, 16:31:19 via Wykop
  • 2
Wykopkom oczywiście wszystko nie pasuje.


@Bejwatch: ale to ty się tu cały czas plujesz i rzucasz jak nawiedzony
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 21.01.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking