ona ciezko harowała XDDDDDDDDDDD
#danielmagical
#danielmagical
499

Teraz standardowa cena waha się w okolicach 6 złotych. Pamiętam, że rok temu dało rade kupić czasami poniżej 3zł.
zRocznica
od 15.07.2022
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Oczywiście w eurokomunie rolnicy na tym nie zyskają nic, bo wszędzie są limity itd. Chłop pańszczyźniany.
to za kilo? prawie 40 zł. A litr mleka u rolnika 1 zł z groszami.
teraz 1kg masła zrobisz z ilu litrów? liczę ok. 4 l. Kto zarabia?