Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AlexxAlexx
AlexxAlexx

AlexxAlexx

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 8
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
  • Dodane (1)
  • Komentowane (4)
  • Plusowane (3)
lubie_placki1
lubie_placki1
lubie_placki1
03.04.2026, 16:24:30
  • 7
#perfumy #rozbiorka

Dzień dobry Miraski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Udało mi się dorwać starszy batch G z 2022 roku bardzo niedocenianego zapachu.

Amouage
lubie_placki1 - #perfumy #rozbiorka

Dzień dobry Miraski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Udało mi się dor...

źródło: IMG_3507

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_placki1
lubie_placki1
lubie_placki1
Autor
03.04.2026, 17:04:54 via Wykop
  • 1
@Pietruchoowy od osoby prywatnej :) jednorazowa okazja
@Czypsy zapisuje :)
  • Odpowiedz
lubie_placki1
lubie_placki1
lubie_placki1
Autor
10.04.2026, 05:15:32 via Wykop
  • 0
@Pietruchoowy: miałem nosa żeby flakon w ostatniej chwili wyrwać ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
moskiii
moskiii
03.04.2026, 13:07:07
  • 1
#rozbiorka Amouage Decision 12,5/ml
Xerjoff Renaissance 5,5/ml
wysylka InPostMini/Dpd
po świętach będę wysyłał
mwz 50
#perfumy
moskiii - #rozbiorka Amouage Decision 12,5/ml 
Xerjoff Renaissance 5,5/ml
wysylka InP...

źródło: collage_export_3D1DB0A5-7018-4982-9626-D9B9CC0912D0

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

josan
josan
josan
04.04.2026, 08:06:33 via Wykop
  • 1
@moskiii: mogę po 5ml oba?
  • Odpowiedz
Piesiou
Piesiou
04.04.2026, 08:36:29 via Wykop
  • 1
@moskiii: po 5ml obu wezmę
  • Odpowiedz
Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam
02.04.2026, 20:07:34
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam
Autor
02.04.2026, 21:18:17 via Wykop
  • 1
@AlexxAlexx: @JosephGritz zapisane, flacha zamówiona, będę odzywał się w następnym tygodniu po świętach, wesołego jajka pod choinką :)

EDIT: jak ktoś ma ochotę to zostało jeszcze 40-50 ml
  • Odpowiedz
burczymucha
burczymucha
burczymucha
03.04.2026, 07:18:14 via iOS
  • 1
@Miauczynski_adas_adam: w tej cenie to grzech nie wziąć (ja nie wezmę bo mam ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia