Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Accro

Accro

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 716
  • Znaleziska 201
  • Mikroblog 515
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 9
TakeshiHitano
TakeshiHitano
05.08.2019, 11:59:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakie polecacie RTA na pojedynczą grzałkę żeby mi nie ciekło? Chciałbym palić na 40W. Miałem kiedyś KangerTech subtank mini I byl genialny.
#epapierosy #edym
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Accro
Accro 05.08.2019, 13:10:20
  • 0
Kylin Mini, Wotofo Serpent Elevate, WASP Nano. Zeusa nie polecam, dodatkowo Zeus X ma jakiś problem z kominem, że trzeba dociskać młotkiem czy coś takiego
  • Odpowiedz
Accro
Accro 05.08.2019, 13:22:19
  • 1
@TakeshiHitano: kilka dni
  • Odpowiedz
Gruziaja
Gruziaja
30.07.2019, 09:19:29
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Accro
Accro 30.07.2019, 09:35:20
  • 0
@k3lt: odeślą, ale zapłaci dodatkowo za przesyłkę zwrotną (i dostanie mniejszy refund od sprzedawcy, bo to on opłaca ww. przesyłkę)
  • Odpowiedz
Accro
Accro 30.07.2019, 09:48:49
  • 0
@k3lt: Ja tak miałem, zamawiając z fasttecha. Do wyboru miałem zniszczenie przesyłki lub odesłanie do nadawcy na jego koszt (więc sprzedawca po otrzymaniu paczki oddał mi pieniądze pomniejszone o koszty wysyłki jakie musiał ponieść).
  • Odpowiedz
Accro
Accro 30.07.2019, 09:59:31
  • 0
@k3lt Licz wedlug cennika poczty polskiej ;)
  • Odpowiedz
Accro
Accro 23.07.2019, 13:16:51
  • 1
#lot #samoloty #lotnictwo

Mam lot z KTW do WAW, a z WAW do Szczecina. Między tymi lotami jest 50 minut na transfer. Obydwa loty realizowane przez LOT. Czy mam się bać opóźnienia tego pierwszego, czy w razie czego ten drugi zaczeka? Nie wiem czy jest to lot łączony właśnie :/
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Accro
Accro
Autor
23.07.2019, 13:23:40
  • 0
@kryzju Póki co nie kupiłem jeszcze biletu. Na stronie LOTu i wg google flights to dwa osobne numery lotów (co nie dziwne). Da się jakoś sprawdzić czy wyskoczy mi to na jednej rezerwacji?

Kurcze, bo obawiam się jednak tych 50 minut, nigdy nie miałem tak krótkiego czasu na transfer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Accro
Accro
Autor
23.07.2019, 13:27:04
  • 1
@kryzju Lecę tylko z podręcznym, więc bagaż nie jest problemem. Dzięki wielkie Mirku!
  • Odpowiedz
Accro
Accro
Autor
23.07.2019, 13:35:49
  • 0
Dzięki wielkie :)
  • Odpowiedz
dredziuk
dredziuk
03.07.2019, 16:28:35 via Android
  • 0
Mirki, Mirabelki rozglądam się za nowym fajkiem
Potrzebuje czegoś nie przesadnie dużego ale długo działajacego. Póki co w oko wpadł mi Voopoo Drag 2 a do tego Horus RTA. Palić będę na 30-50W, wolałbym single coil i top airflow. Jeśli chodzi o baterie to chyba LG HG2. Co sądzicie o takim zestawie? Jakieś inne propozycje?
#epapierosy #epapieros
dredziuk - Mirki, Mirabelki rozglądam się za nowym fajkiem
Potrzebuje czegoś nie prze...

źródło: comment_C2vZ8oLoY4MStaGbSwjzwk44n44EKjWW.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Accro
Accro 04.07.2019, 11:46:11
  • 0
Aby być precyzyjnym dodam że głównie rysuje się klapka na akusy, sam box minimalnie.
Mam aegisa legend i polecam, niemniej obydwa będą dobrym wyborem. ;)
  • Odpowiedz
Pepege
Pepege
02.07.2019, 11:04:09
  • 0
Lata ktoś wizzair z epetem? Głównie chodzi mi o boxy. Niby nie można przewozić baterii do jakiejś tam pojemności i z zawartością litu ale jak to jest to nie wiem. Ma ktoś doświadczenia? Box to voopoo too. Jak to zabezpieczyć aby się nie dowalili. Mam 2x bagaż podręczny.
#epapierosy #epapieros #vape #vizzair
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Accro
Accro 02.07.2019, 13:46:17
  • 0
Można, miałem tylko podreczny wiec nawet nie wyjmowałem go z plecaka i mieli to totalnie gdzieś. W ryanie to samo. Tylko oczywiście wyjmij akumulatory z boxa i wsadź do silikonowych opakowań na akusy (kosztują dosłownie grosze)
  • Odpowiedz
Accro
Accro 02.07.2019, 16:44:34
  • 0
Te opakowania dostaniesz w każdym vape shopie. Ewentualnie owiń każdy akus materiałem który jest izolatorem albo wsadź pojedynczo do jakiś małych pudełeczek. Liquidy normalnie jak reszta, max 100ml w butelce, do 5 sztuk, a całość w strunowym plastikowym woreczku. Jeżeli masz jednak jakieś info o nikotynie na etykiecie to ja na Twoim miejscu bym je zdrapał bądź zamazał, chociaż i tak w sumie tego nie sprawdzają.
  • Odpowiedz
Accro
Accro 02.07.2019, 16:53:50
  • 1
A nie sorry, max 1L wg. wytycznych Wizza. Zresztą poczytaj sobie https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i-uslugi/informacje-o-podrozy/baga%C5%BC
  • Odpowiedz
Loginsrogim
Loginsrogim
02.07.2019, 12:50:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#epapierosy #epapierosy a teraz na poważnie . kto ma kylin m i czy jest taki cool jak powiadają . no i czy lepszy (subiektywnie) od profile mesh
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Accro
Accro 02.07.2019, 13:44:34
  • 0
Recenzje redditowe twierdzą że ma dość średnie oddanie smaku. Ponoć taki Dead Rabbit RTA jest lepszy, nie mówiąc już o Profile RTA, ale do tego drugiego trzeba miec cierpliwość...lub wycierać wszystko dookoła z liquidu co użycie ;)
  • Odpowiedz
Accro
Accro 22.06.2019, 08:22:09
  • 0
Ktoś poleci jakiegoś sprawdzonego sprzedawce baz 70/30 na allegro? (。◕‿‿◕。) Najlepiej litrowe

#epapierosy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Accro
Accro
Autor
22.06.2019, 08:29:04
  • 0
@marek-wozniak-750: vg+pg
  • Odpowiedz
yourij
yourij
18.04.2019, 09:52:03 via Android
  • 3
Mirki, dajcie jakiś sensowny tank pasujący do tesla wye 85w.
Wszystko poza gunwem pod marką joyetech mnie interesuje.
Coś do czego wkręcę gotową grzałkę, zaleję płynem i już.
Nie bawię się w samodzielne nawijanie drucików, po protestu nie chce się wkurzać na cieknący sprzęt, który się sam z siebie rozpada.
Coś popularnego żeby była szansa, że będzie od ręki w edym stacjonarnym
#epapierosy #epapieros
yourij - Mirki, dajcie jakiś sensowny tank pasujący do tesla wye 85w.
Wszystko poza g...

źródło: comment_EvbVvvQjWdiywkqcYUYLmAZ4GSeaTUCm.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Accro
Accro 18.04.2019, 11:09:05
  • 0
Ello Duro jest dość awaryjny, tzn odpada dolna część bazy z pinem od reszty atomizera czasem. Ja bym postawił na Crown III / IV. Ew Prince TFV12 jest też nienajgorszy, ale ma drogie grzałki. Lub rozważ kupno poda :)
  • Odpowiedz
Accro
Accro 03.04.2019, 15:55:03
  • 0
138zł zniżki z reflinku obowiązuje od jakiej kwoty rezerwacji? 300zł?
#airbnb
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Accro
Accro
Autor
03.04.2019, 16:21:08
  • 0
@szanowny_pan_andrzej: Jeżeli to nie problem to poproszę :)
  • Odpowiedz

1047

Spór z pasażerką o 10 groszy.

Spór z pasażerką o 10 groszy.

Uczciwa pasażerka i kierowca z dystansem do siebie...

Ka2a
z
youtube.com
dodany: 04.03.2019, 15:50:28
  • 77
  • #
    rozrywka
  • #
    heheszki
  • #
    zainteresowania
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    ciekawostki
Accro
Accro 05.03.2019, 05:46:30 via Android
  • 1
@sabor95 nie ma już czegoś takiego jak KZK GOP. Jest ZTM, czyli Zarząd Transportu Metropolitalnego
hubcix
hubcix
hubcix
03.03.2019, 11:40:16
  • 1
witam, na ilu watach mogę wapować fabryczną fused clapton 2x 0,4 fecral/0,1 nicr80 - 0,45ohm? jestem totalnym nobem jesli chodzi o rba
#epapierosy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Accro
Accro 03.03.2019, 11:49:01
  • 0
Dual coil więc ustaw np. 40W i próbuj, jednocześnie zwiększając np. co 5W aż smak/chmura będzie dla Ciebie satysfakcjonująca.
  • Odpowiedz
WEPALGUME
WEPALGUME
WEPALGUME
16.02.2019, 09:54:14 via iOS
  • 0
Posiadam smok x-priv z góra tfv12 Prince. Chciałem kupić bazę rba dual, na dwa druty, i znalazłem na Edymie gotowe druty http://e-dym.pl/pl/gotowe-grzalki/4004-4543-vandy-vape-clapton-prebuilt-coil.html Ktoś wie które z nich wytrzymają najwiecej wat? Bo chcialbym spróbować tak na 120-160w. A nie za bardzo się znam na tym.
#smok #grzalki #tfv12 #epapieros #epapierosy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Accro
Accro 16.02.2019, 10:06:22
  • 0
po co az taka moc? w dual coilu spokojnie wystarcza 60
  • Odpowiedz
bart0sz
bart0sz
bart0sz
15.02.2019, 18:15:54
  • 2
#epapierosy
#epapieros

3 baterie, dwa te same modele z czego jeden nowy, a drugi uzywany kilka miesiecy i trzecia innej marki uzywana miesiac. Jaka kombinacja z tych trzech do double boxa? Jak z ladowaniem w boxie, bo aktualnie nie mam zewnetrznej ladowarki? Kiedys jednym uchem slyszalem, ze przy modach na 2 lub wiecej aku nie powinno sie ladowac bezposrednio w boxie.

A no i jeszcze gorzkiezale bo kupilem gotowe grzalki
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Accro
Accro 15.02.2019, 18:37:52
  • 0
jeżeli masz balancer w modzie to możesz ładować przez USB. Ale ładowarke i tak warto mieć :) Co do akusów, ja bym nie ryzykował i kupił jedną parę aku np. LG HG2
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 2 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.11.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia