Wow ale super naszyjnik za 89,99zł (który na Targu można dostać za 4zł XD mocno), WOW! Naprawdę go rozdają za darmo? NIESAMOWITE! Oznaczę dwóch znajomych i muszę zapłacić tylko za wysyłkę, bo przecież promocja jej nie obejmuje. Superancko, 20zł za naszyjnik na który będę musiał czekać do 60 dni, zaj*bisty deal WOW uszanowanko mocno #januszebiznesu #heheszki #marketing Reszta zdjęć w komentarzu, a kto woli imgur (
Mirki pytanie o #rower #mtb #zakupy Dodatkowo na wstępie dodam że jestem laikiem jeżeli chodzi o rowery. W pierwszej kolejności czy kojarzycie jakiś sklep internetowy z ratami 0%? Czy znacie jakieś konkretne modele do 1400zł wartych uwagi? Mam u siebie na miejscu salon rowerowy krossa, tylko że te ich ceny katalogowe..w internetach 3-4 stówki taniej i boli tak lekko (・へ・)_
źródło: comment_zVF3n2OxwpMjj3LE8PApJoC8YxBffNif.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora