Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
2outmagic
2outmagic

2outmagic

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6881
  • Znaleziska 115
  • Mikroblog 6766
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 15
2outmagic
2outmagic
2outmagic 11.06.2026, 18:51:29
  • 0
#mecz alez porywajace show
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 10.06.2026, 21:57:19
  • 7
#mecz ech to moglbyc piekny mundial 2-4 godzina meczyk ,lato na miescie, wy hooje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 09.06.2026, 18:10:29
  • 4
#mecz podlączać się
2outmagic - #mecz podlączać się

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 08.06.2026, 20:36:22
  • 1
#mecz przeciez w tym meczu mialo nie byc varu? xDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 08.06.2026, 20:35:29
  • 2
#mecz dać babie sędziowac, 2 karne ominiete, a ten z Holandii to w ogole dwa razy reka w jednej akcji xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrFryteczka
MrFryteczka
08.06.2026, 20:36:18 via Wykop
  • 2
@2outmagic: tragicznie sędziuję
  • Odpowiedz
Festiwal_Panczy
Festiwal_Panczy
08.06.2026, 21:32:51 via Android
  • 0
@MrFryteczka: Zatem bądź bardziej sprawiedliwy.
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 05.06.2026, 17:10:01
  • 0
Fajnie się te mecze kobiet oglądało, ale jak jest 0:1 to już wiadomo że można wyłączyć #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 04.06.2026, 10:50:31
  • 0
Dobra panowie, kończymy ta farsę, dziś stawiam hajs na Maję ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz #tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linijkarz_z_Lotusa
Linijkarz_z_Lotusa
04.06.2026, 13:35:46 via Wykop
  • 0
@2outmagic: nieee, ja ci oddam postaw na przeciwniczke
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 03.06.2026, 20:48:26
  • 8
Przemysław "Vincent Kompany" Wiśniewski #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 03.06.2026, 10:57:31
  • 3
#mecz nie bede ukrywal, nie interesuje sie tenisem, ale zdziwilem sie widokiem
rosja,rosja,rosja,rosja, ukraina,Polska xd
2outmagic - #mecz nie bede ukrywal, nie interesuje sie tenisem, ale zdziwilem sie wid...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first
03.06.2026, 11:00:05 via Wykop
  • 5
@2outmagic: tajemnicą poliszynela jest, że Słowianki to najlepsze tenisistki.
Ogólnie Słowianie mają spory dryg do tego sportu.
  • Odpowiedz
RKN_
RKN_
RKN_
03.06.2026, 11:02:34 via Android
  • 8
@first: wynieśli to od małego trzepiąc dywany
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 23.05.2026, 19:04:22
  • 8
#mecz
2outmagic - #mecz

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 17.05.2026, 13:59:13
  • 3
#mecz "nie ma mowy o rzucie karnym" bo pilka odbila sie od swojego gracza w reke nie przesadzajac do oddalonego metr gracza wyskakujacego do gory z reka w powietrzu to tez troche kuriozum, ani mocna pilka ani odleglosc bliska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic
Autor
17.05.2026, 14:01:11 via Wykop
  • 0
@ch1va5: za duzo roboty
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 13.05.2026, 18:36:35
  • 0
W sumie nie tak różna od La Ligi polska ekstraklasa jak Sevilla utrzyma wynik to zamiast walki o utrzymanie zaraz europejskie puchary #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 11.05.2026, 18:57:32
  • 0
#mecz alez co komentator przed tym strzałem Sansa sie nagadal, ze szkoda ze Sans nie gra w pierwsyzm skladzie XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruskizydek
ruskizydek
02.05.2026, 14:27:07
  • 1
Ale obrzydliwy scoreboard ja j---e
#mecz
ruskizydek - Ale obrzydliwy scoreboard ja j---e
#mecz

źródło: temp_file8841015024740934233

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 02.05.2026, 14:27:26 via Wykop
  • 3
nie dalo sie tego stwierdzic 10 sekund wczesniej?
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 29.04.2026, 20:30:39
  • 21
O wiele lepiej ogląda się z tym zastępczym komentatorem xd #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JacekBalcerzak
JacekBalcerzak
29.04.2026, 20:33:09 via Android
  • 6
@2outmagic: ten komentator był dostępny przez cały czas na drugiej ścieżce audio na tvp sport
  • Odpowiedz
StaryMonitKonta
StaryMonitKonta
29.04.2026, 01:04:32
  • 145
wiecie, że poza Polską prawie nikt nie używa XD?
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 29.04.2026, 14:06:02 via Android
  • 0
Używają, pozdrawiam, nie wiem skąd ten "mit"
  • Odpowiedz
kocurrek32
kocurrek32
26.04.2026, 12:37:24
  • 1
#latwogang
Fajna ta milfetka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 26.04.2026, 12:38:57 via Wykop
  • 2
Martyna to była fajnym milfem jeszce nawet jak ja byłem "młody" ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 18.04.2026, 21:19:17
  • 0
#iran to jest jakies w miare świeże info czy sprzed kilkunastu godzin bo nie wiem czy chce mi sie sledzic xd?
2outmagic - #iran to jest jakies w miare świeże info czy sprzed kilkunastu godzin bo ...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baal80
baal80
baal80
18.04.2026, 21:22:09 via Wykop
  • 3
@2outmagic: sprzed kilku godzin
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 11.04.2026, 14:35:00
  • 2
#mecz
wpuscili sabotazysci napastnika na prawą obrone xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kozak321
kozak321
kozak321
09.04.2026, 18:35:33
  • 0
Ci, którzy uważają, że nie bylo karnego i prawidlowa decyzja. Dlaczego? Ciekawi mnie interpretacja.
#mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 09.04.2026, 18:37:55 via Wykop
  • 1
jezeli w pierwszym kontakcie przy wybijaniu pilki nie bylo kontaktu (a chyba nie bylo) to po tym komicznym skoku do przodu zdecydowanie brak karnego
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21
  • Strona 2 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.11.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.02.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking