Jak skycash niby weryfikuje przelew bez podania tytułu? bo chce doładować sobie za 4.80 dla testu i kartą minimum trzeba 10 złotych, przy przelewie podaje mi tylko numer konta i adres, zawsze jak coś doładowuję przelewem to też dokładny tytuł jest więc nie czaję.
@G_Addams: no i na to liczę, wiem, że wraz z lepszą wydajnością trzeba więcej zapłacić. Nie miałbym problemu kupić konsole w lepszej wersji za 3-4k, tylko najpierw muszą dać taką możliwość.
Mam tylko nadzieję, że te 60 fps to będzie standard, a nie jedna dwie gry na rok, które to będą obsługiwać.
Co do samej grafiki, która gra z multiplaformowych ma lepszą grafikę niż wersja na PC? O exach ciężko tu dywagować,
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: Xbox one ma kompatybilnosc wsteczna x360 i oryginalnego xboxa. I musze sie zgodzic z @G_Addams niektore exy na ps4 nawet w 30fps wygladaja o niebo lepiej niz jakiekolwiek gry na pc. Ze wzgledu na dopracowanie i dbalosc o szczegoly. Zaangazowanie tworcow, a nie o-----------e fuszery dla szybkiego zysku. Szczegolnie to widac w przypadku Naughty Dog. Przydalo by sie kilka takich studio na pc. Najblizej tego jest studio Ninja
W sumie to obawiam się trochę o nowe #tlou. Druckmann wielokrotnie podkreślał jak bardzo są dla niego ważne wątki feministyczne i obecność mniejszości, o peanach do Anity Sarkeesian nie wspominając. Wolałbym żeby nad projektem czuwała Amy Hennig. #gry #ps4 #thelastofus #e3
Drastycznie spada jakość funkcjonariuszy przyjmowanych do służby w policji. Okazuje się, że po testach, na których można dostać maksymalnie 240 punktów, przyjmuje się osoby, które otrzymały 126 punktów.
Zawsze chciałem się urodzić czarny, nazywać się Clarence, być bezdomnym i grać na saksfonie.
źródło: comment_8hmdrBYanOiWsmVkoLkMVI2Y8S9qLTCo.jpg
Pobierz