Queen Margot
co myslicie o tym? Znam dziewczyny osobiscie i uwazam, ze naprawde fajnie graja ale maja wciaz problem z rozpoznawalnoscia a poziom jest wysoki. Do tego 4 laski - czegos takiego w polskiej muzyce jeszcze nie bylo? maja pare utworow i zaraz wychodzi płyta. Mysliscie, ze jest szansa na mainstream?
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- Odpowiedz



