Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko238
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

839

Spuszczanie z równej wysokości młotka i pióra na Księżycu.

Eksperyment Galileusza powtórzony na żywo, na Księżycu, przez dowódcę misji Apollo 15 Davida Scotta.

hahacz
hahacz
hahacz
z
youtube.com
dodany: 02.01.2016, 09:44:15
  • #
    nauka
  • #
    kosmos
  • #
    fizyka
  • #
    ksiezyc
  • #
    astronomia
  • #
    ciekawostki
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

Eksperyment powtórzony w największej komorze próżniowej na Ziemi
hahacz
z youtube.com
  • 81
Spuszczanie 150kg cegieł przez 80kg murarza
lucasso
z chromakowo.2ap.pl
  • 25

Komentarze (162)

najlepsze

W.....r
W.....r
konto usunięte 02.01.2016, 11:28:50
  • 184
Dobry młotek na księżycu wyrzucać... bez sensu.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tomarz
Tomarz
Tomarz
02.01.2016, 11:51:17
  • 54
@Wielki_Atraktor: pewnie nie chciał się schylać po niego, bo jak się położysz/wyjebiesz na księżycu to wstać już nie jest tak łatwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=7ciStUEZK-Y
  • Odpowiedz
bartfto
bartfto
bartfto
02.01.2016, 13:14:47
  • 10
@Wielki_Atraktor: Po prostu pokazali Rosjanom ze jedyny mlot jaki stanie na ksiezycu to ten do wbijania gwozdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
S.....u
S.....u
konto usunięte 02.01.2016, 10:32:42
  • 158
Neil Armstrong, Buzz Aldrin i ten trzeci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

despiaciu
despiaciu
02.01.2016, 12:02:49
  • 19
@Sudokuu: Ale tak czy inaczej genialna sprawa obejrzeć coś takiego...
Kocham Cie Internecie!
  • Odpowiedz
P.....a
P.....a
konto usunięte 02.01.2016, 17:27:51
  • 11
wszystkiemu winne media, ktore przez lata robily gowno burze mowiac, ze to byla mistyfikacja i ladowanie nigdy nie mialo miejsca


@TakiSeLogin: Od kiedy media twierdziły że lądowanie było mistyfikacją? To wina internetu i bandy spiskowych debili.
  • Odpowiedz
bijotai
bijotai
02.01.2016, 10:21:41 via Android
  • 38
przecież na wypoku napisano, że loty na ksienżyc to ściema więc nie było takich eksperymentów to wszystko Kubrick nakręcił w wolnej chwili....
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ucik
Ucik
02.01.2016, 14:22:27
  • 13
@bijotai: No właśnie, chciałbym wiedzieć jak w tamtych czasach uzyskali taki efekt w studio ;)
  • Odpowiedz
bijotai
bijotai
02.01.2016, 14:35:40 via Android
  • 3
@Ucik: a to już wypokowi eksperci od księżycowego spisku muszą odpowiedzieć (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
1.....z
1.....z
konto usunięte 02.01.2016, 11:06:09
  • 28
To jak to w końcu, byli na tym Księżycu czy nie byli?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

p.....0
p.....0
konto usunięte 02.01.2016, 11:48:33
  • 69
@1boszcz: Jeden rabin powie tak, drugi Rabin powie nie.
  • Odpowiedz
Przemysluaw
Przemysluaw
Przemysluaw
02.01.2016, 12:46:04 via Android
  • 42
@1boszcz: Petru jeszcze nie zajął oficjalnego stanowiska w tej sprawie.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
G.....e
G.....e
konto usunięte 02.01.2016, 13:35:05 via iOS
  • 13
Hehehe, ale fake. Młotek ze styropianu, stary numer.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

v.....e
v.....e
konto usunięte 02.01.2016, 11:29:40
  • 11
Akcja od 59 sek.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bartfto
bartfto
bartfto
02.01.2016, 13:17:38
  • 9
@venice: Tez bym nie marnowal calej minuty na ogladanie jakiejs epickiej misji na ksiezyc. Lepiej zaoszczedzic te minute na ogladanie kotow w internecie.
  • Odpowiedz
v.....e
v.....e
konto usunięte 02.01.2016, 13:24:31
  • 1
@bartfto: Dokładnie! Daj jakieś namiary to ci podeślę świetny filmik z kotem ganiającym za czerwoną kropką. Totalny odlot!!! Już kolejny dzień to oglądam i nie mogę przestać się uśmiechać!
  • Odpowiedz
prejt
prejt
prejt
02.01.2016, 11:53:30
  • 9
czy w tym p---------m odtwarzaczu dzwiek musi zawsze sie ustawiac na maksa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rancor
Rancor
02.01.2016, 12:03:22
  • 17
@prejt: Można w ustawieniach profilu zmienić odtwarzacz na YT.
  • Odpowiedz
thisisthesix
thisisthesix
02.01.2016, 12:04:06
  • 12
@prejt: możesz wyłączyć wykopowy player w ustawieniach
  • Odpowiedz
adam32131
adam32131
adam32131
02.01.2016, 09:59:52
  • 9
http://www.crazynauka.pl/kula-kregli-pioro-spektakularny-eksperyment-komorze-prozniowej/
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hahacz
hahacz
hahacz
Autor
02.01.2016, 10:22:40
  • 11
@adam32131: Szkoda, ze nie pokazali calosci upadku w komorze prozniowej w normalnym tempie, a jedynie w zwolnionym. :(
  • Odpowiedz
panjan1111
panjan1111
02.01.2016, 12:18:44
  • 5
E tam, widać jak na dłoni, że to w studio ;p
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

erb_
erb_
02.01.2016, 12:11:49
  • 3
"Jedno wyszukanie w Google'u wymaga tyle mocy obliczeniowej, ile potrzebował cały program Apollo – zarówno na Ziemi jak i w Kosmosi" :o
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

W.....r
W.....r
konto usunięte 02.01.2016, 12:41:09
  • 4
@erb_: Czyli każde niepotrzebne wyszukanie w googlu to jeden program Apollo mniej :( , aż bym zrobił mema, ale mi się nie chce wyszukiwać obrazka w google, lepiej niech se chłopaki lecą na ten księżyc.
  • Odpowiedz
bartfto
bartfto
bartfto
02.01.2016, 13:21:15
  • 8
@Aztek2201: Zgadzam sie z Toba. Powinni to nagrywac w 4K, zeby bylo widac kazdy pylek na ich bialych kozaczkach i pozniej taki minutowy film wysylac na Ziemie 12lat.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
4124
Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
3866
Seba zostaje w areszcie do października
Seba zostaje w areszcie do października
3113
Czarne skrzynki pogrążają Sebastiana Majtczaka. Oto co zapisało się w BMW i Kii
Czarne skrzynki pogrążają Sebastiana Majtczaka. Oto co zapisało się w BMW i Kii
3060
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
2591
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #ciekawostki
  • #zainteresowania
  • #liganauki
  • #technologia
  • #biologia
  • #historia
  • #kosmos
  • #fizyka
  • #medycyna
  • #swiatnauki
  • #gruparatowaniapoziomu
  • #polska
  • #astronomia
  • #zdrowie
  • #swiat

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking