„Dość pośmiewiska, wyp... z boiska!”, czyli mistrz Polski sięgnął dna
LECH - PODBESKIDZIE 0:1. Po trzech miesiącach od zdobycia tytułu mistrz kraju znalazł się w strefie spadkowej!
baNicja z- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 131
- Odpowiedz
LECH - PODBESKIDZIE 0:1. Po trzech miesiącach od zdobycia tytułu mistrz kraju znalazł się w strefie spadkowej!
baNicja z
Komentarze (131)
najlepsze
Dopóki wynagrodzenie w polskiej piłce nie będzie uzależnione od wyniku spotkania - 100% za wygraną, 50% za remis, 0zł za przegraną dopóty tak to właśnie będzie wyglądało.
Skorża wprowadził dość mocną dyscyplinę treningową na Lechu no i chłopcy już są zmęczeni.... więc najlepszy sposób na pozbycie się trenera
p.s. a co do CFC - kibicuję Arsenalowi. Porażka lokalnego przeciwnika zawsze cieszy podwójnie. E... chwila. Jestem Polakiem. Porażka innych zawsze cieszy podwójnie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Najgorsze jest to, że to nie jest żaden Lech, a przemianowana na Lecha Amica, a kibice Lecha w pamiętnym roku tzw. "fuzji" sprzedali swój klub.
Fakty:
1) W wyniku fuzji Amica Wronki nabyła prawa do nazwy i marki "Lech Poznań"
2) W następnym sezonie Amica Wronki rozpoczęła grę w lidze i europejskich rozgrywkach jako Lech Poznań. Patrząc na to z innej perspektywy: Klub występujący w lidze
Stoją na stacji jakieś śpiewaczki…
…to są z Poznania Lecha chłopaczki,
Stoją i