Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

36

Lądowanie na Księżycu, największe oszustwo XX wieku

"Wszyscy" w latach 60' widzieli na ekranach TV jak dzielni amerykańscy astronauci lądują na Księżycu, wesoło skaczą sobie po nim przez dobrą chwilę, by następnie bezpiecznie wrócić na Ziemię. A wszystko dzięki cudownej technologii tamtych lat, gdy komputery słabsze niż dzisiejsze kalkulatory kieszonkowe były wielkości budynków...

AndyPSV
AndyPSV
z
prawda2.info
dodany: 18.02.2009, 18:24:22
  • #
    swiat
  • #
    oszustwo
  • #
    ladowanie
  • 32
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (32)

najlepsze

rajcio
rajcio
18.02.2009, 18:45:51
  • 12
tak a II wojna światowa też została spreparowana... przez amerykanów...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

b.....q
konto usunięte 18.02.2009, 18:46:36
  • 5
o ja, dobre. a o tym nie wiedzialem ;]
septicflesh
septicflesh
18.02.2009, 20:11:38
  • 3
swego czasu na forum paranormalne.pl był wątek, gdzie kolo rozwijał swoją teorię spiskową, jakoby 2WŚ nie miała nigdy miejsca, i w rzeczywistości był to spisek pacyfistów którzy chcą nas uchronić przed takowym wydarzeniem w przyszłości :)
vytah
vytah
18.02.2009, 22:11:30
  • 5
Penn & Teller o teorii spiskowej nt. lądowania na księżycu:

http://media.putfile.com/Penn--Teller-Bullhosting-Moon-Hoax-Conspiracy-Theories

Pogromcy mitów na ten sam temat:

http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=mythbusters%20moon&aq=f&oq=
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mozgg
mozgg
mozgg
22.02.2009, 17:33:44
  • 2
Te zrodla to stek bzdur wymyslonych przez ludzi nie majacych odpowiedniej wiedzy, ani kompetencji zeby byc jakimikolwiek autorytetami.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mozgg
mozgg
mozgg
26.02.2009, 21:24:23
  • 5
DOWODY?GDZIE? Moze zamiast bezkrytycznie przyjowac 'dowody' o tych kiwajacych sie flagach, cieniach, braku widoku gwiazd na niebie warto preczytac czemu tak jest, a nie bezkrytycznie przyjmowac bajeczke, ktor faktycznie kiedy sie ja slyszy pierwszy raz brzmi przekonujaco. Najbardziej rozwalil mnie jakis chlop w jednym programie, kiedy spytal czemu nie widac flagi na ksiezcu przez teleskop. Szkoda, ze nie wiedzial, ze zeby ja zobaczyc trzeba teleskopu xxxx razy mocniejszego od 'HABLA'. :D Spiskowcy
mozgg
mozgg
mozgg
26.02.2009, 07:37:30
  • 3
walnij durna sentencje w celu obrony grupy internautow, ktora wymyslila, ze nie bylo ladowania na ksiezycu. To sie nazywa odwracanie kota ogonem.
AndyPSV
AndyPSV
Autor
20.02.2009, 01:23:50
  • 2
"Myślicie, że ci wszyscy technicy, scenografowie, kamerzyści, reżyserowie, wszyscy pracujący w NASA, i w Laboratorium Silników Odrzutowych w Pasadenie, i ci wszyscy mili ludzie z przylądka Canaveral na Florydzie, plus członkowie Kongresu i Biały Dom - wszyscy siedzą cicho na temat tej największej podpuchy wszechczasów? Rząd nie potrafił nawet ukryć pieprzonego wtrargnięcia do biura psychiatry w p#!%$@!onym hotelu! Watergate jest odpowiedzią na te bzdury. Jeśli nie potrafili ukryć tego, nie potrafią zrobić
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vytah
vytah
20.02.2009, 12:39:44
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
K.....k
K.....k
konto usunięte 18.02.2009, 19:26:01
  • 1
A mnie zawsze zastanawiał pewien fakt. Dlaczego od 40 lat jakoś nikomu się nie śpieszy, żeby na ten Księżyc wracać...?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

septicflesh
septicflesh
18.02.2009, 20:13:50
  • -1
http://www.program-apollo.yoyo.pl/text.html#loty
AndyPSV
AndyPSV
Autor
20.02.2009, 14:23:25
  • -1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vytah
vytah
20.02.2009, 17:24:10
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
AndyPSV
AndyPSV
Autor
19.02.2009, 18:05:23
  • -1
@septicflesh: http://prawda2.info/czlowiek_na_ksiezycu.html wez przeczytaj to

@kinemator: "BIMI":A jaki ma interes nie negując publicznie oficjalnej wersji 9/11?

To po prosty ta sama mafia. Razem okradli Amerykanów pod pretekstem lotu na Księżyc i podzielili się forsą.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vytah
vytah
19.02.2009, 19:55:26
  • 2
Zacytuję Penna:

"You'd think the technicians, and prop people, camera people, directors, everyone who works at NASA, and the Jet Propulsion Lab in Pasadena, and all the nice folks at Cape Carnaval in Florida, plus members of the US Congress and the White House all shut up about this amazing cover-up for all that time? The Government couldn't even fucking cover up a break-in to a psychiatrist's office in a fucking cheesy hotel!
mozgg
mozgg
mozgg
19.02.2009, 22:36:15
  • 1
Kolega vytah wyczerpal temat. Nie ma sie co trudzic i tak niczego nie wytlumaczysz fanatykom teorii spiskowych. ;)
triox
triox
19.02.2009, 15:01:04
  • -1
E tam, i tak wiadomo, że Księżyca nie ma.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AndyPSV
AndyPSV
Autor
20.02.2009, 18:22:16
  • -2
eh. ty wiesz swoje, ja wiem swoje; zajrzyj do moich zrodel

zeitgeist

the big picture

terrorstorm
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mozgg
mozgg
mozgg
19.02.2009, 14:39:12
  • -3
Czeu ludzie dalej wymyslaja takie bzdury jak to, ze ladowanie na ksiezycu sie nie odbylo. ZAKOP.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2408
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
2270
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2004
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1784
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1777
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #usa
  • #europa
  • #ekonomia
  • #technologia
  • #polska
  • #wiadomosci
  • #nauka
  • #militaria
  • #zainteresowania
  • #izrael
  • #kultura
  • #rozrywka
  • #sport

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking