Lądowanie na Księżycu, największe oszustwo XX wieku
"Wszyscy" w latach 60' widzieli na ekranach TV jak dzielni amerykańscy astronauci lądują na Księżycu, wesoło skaczą sobie po nim przez dobrą chwilę, by następnie bezpiecznie wrócić na Ziemię. A wszystko dzięki cudownej technologii tamtych lat, gdy komputery słabsze niż dzisiejsze kalkulatory kieszonkowe były wielkości budynków...

- #
- #
- #
- 32





Komentarze (32)
najlepsze
http://media.putfile.com/Penn--Teller-Bullhosting-Moon-Hoax-Conspiracy-Theories
Pogromcy mitów na ten sam temat:
http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=mythbusters%20moon&aq=f&oq=
@kinemator: "BIMI":A jaki ma interes nie negując publicznie oficjalnej wersji 9/11?
To po prosty ta sama mafia. Razem okradli Amerykanów pod pretekstem lotu na Księżyc i podzielili się forsą.
"You'd think the technicians, and prop people, camera people, directors, everyone who works at NASA, and the Jet Propulsion Lab in Pasadena, and all the nice folks at Cape Carnaval in Florida, plus members of the US Congress and the White House all shut up about this amazing cover-up for all that time? The Government couldn't even fucking cover up a break-in to a psychiatrist's office in a fucking cheesy hotel!
zeitgeist
the big picture
terrorstorm