Wpis z mikrobloga

#iphone mirki widziałem dziś przez chwilkę #iphone6plus i o ile wcześniejsze iPhoney w żaden sposób nie robiły na mnie wrażenia większego (nie czułem tego wow!) tak model 6plus jest IMO genialny.... i samsung może sobie mieć nawet tryliard Ghz a apple i tak będzie lepsze :P
  • 10
  • Odpowiedz
@Kacc: niby nic - smartfon jak smartfon ale samo to, że z metalu a jednak jest lekki i to bardzo. System też fajnie chodzi, przycisk do wibracji na obudowie, aparat ma przycisk też na boku co prawda wspólny ze ściszaniem ale działa jakoś lepiej od tego w androidach( ͡° ͜ʖ ͡°)

biorąc Ip6p do ręki czuć produkt premium serio. Biorąc coś z androidem jakby mniej ;/
  • Odpowiedz
@Kacc: właśnie nie - wcześniej nie czułem tego wow- taki mały karłowaty ekranik był :P

teraz na serio prezentuje się świetnie :D żałuję, że nie miałem więcej czasu się pobawić ale zamierzam to nadrobić na dniach (nie spodziewałem się, że tak szybko będzie egzemplarz testowy w sklepie apple ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
niby nic - smartfon jak smartfon ale samo to, że z metalu a jednak jest lekki i to bardzo. System też fajnie chodzi, przycisk do wibracji na obudowie, aparat ma przycisk też na boku


@Singularity00: to wszystko było
  • Odpowiedz