Wpis z mikrobloga

#doctorwho

Może ktoś bardzo szybko streścić o czym jest Doctor Who? Słyszałem coś o doktorze i budce telefonicznej i że podobno niezły serial, ale nie wiem, czy warto odpalać ten pierwszy sezon.

Tylko bez


proszę...
  • 21
  • Odpowiedz
@Lordzio: Pierwszy sezon trzeba przeboleć, a przynajmniej pierwsza połowę. Potem jest naprawdę lepiej :)

A o czym jest serial.... Hmmm o Kosmicie który wędruje przez czas i przestrzeń w niebieskiej policyjnej budce która jest jego wehikułem czasu, zazwyczaj ma przy sobie kobiece towarzystwo i przezywa różne poważne i nie przygody.

Jednym słowem warto :D
  • Odpowiedz
@Lordzio: Doktor, obcy z dwoma sercami z planety Gallifrey, podróżuje przez czas i przestrzeń w niebieskiej budce telefonicznej w towarzystwie ziemskich kobiet.
  • Odpowiedz
@Lordzio: Kosmita, tak zwany Time Lord, ostatni ze swojego gatunku, podróżuje w czasie i przestrzeni w niesamowitym statku kosmicznym, który (z powodu awarii systemu kamuflażu) przyjął formę niebieskiej budki policyjnej z lat 60'. Kosmita ten potrzebuje kompana (zwykle kompanki, młodej kobiety ;) ), by widzieć świat jej oczami, bo sam czasem jest znudzony. Gdzie się nie pojawi, tam ma problemy i przygody. A gdzie się pojawia? Wszędzie.

Pierwsze sezony (mówię o
  • Odpowiedz