Wpis z mikrobloga

Wygrałem European Satellite Navigation Competition 2014 ze swoim startupem HYENT! () Jest to międzynarodowy konkurs organizowany od 10 lat. Parterami są między innymi European Space Agency, Ministerstwo Niemiec i wiele więcej wartościowych organizacji! Jestem dumny. #januszebiznesu #chwalesie #startup #wygryw #hyent Przy okazji #pokazmorde


Zapraszam do śledzenia tagu #hyent Będą tam wszystkie informacje z pierwszej ręki na temat naszego startupu! ;)
Pobierz po1nt - Wygrałem European Satellite Navigation Competition 2014 ze swoim startupem HY...
źródło: comment_ErVYHvC3v7dTJf3CTSWBOMw18tWps37L.jpg
  • 6
@po1nt: no za projekt szacun i w ogóle, ale " Stworzyliśmy aplikację łączącą świat realny z wirtualnym. Wszystko po to, żeby skłonić ludzi spędzających zbyt dużo czasu przed komputerem lub telefonem komórkowym do wyjścia z domu i zajęcia się czymś innym" - tym się chwalić na wypoku? :D No sorry.. tutaj odbiorców nie znajdziesz ;)

i tak gratulacje! :)
@po1nt: ja nie ogarniam ocb w tym, jakieś zadania i za to realny hajs ma być?

mam taką sugestię, zamiast dolarów/euro/złotówek stwórz własną kryptowalutę i tym nagradzaj userów (mi za pomysł daj kilka % :p )