Wpis z mikrobloga

@list86: e to ja mam wszystko w telefonie, a czytanie książek? to tylko zabawka, są talbety z wesciem hdmi albo zeby prezentowac jakies projekty, takie do multimedialnych rzeczy?
  • Odpowiedz
@qelser: Z wejsciem hdmi - nie.

Z wyjściem tak, ale często (np. w tym nexusie) trzeba mieć przejściówkę bo port jest tylko jeden micro-usb.

Można oczywiście używać do filmów muzyki itd. Do książek też jest fajny ale do tego lepszy jest ekran e-ink z dedykowanego czytnika. I moim zdaniem tablet to jest raczej zabawka, do pracy - jakiejkolwiek - laptop będzie znacznie lepszy i wygodniejszy.
  • Odpowiedz
@list86: mądre słowa! skorzystam zatem ze wskazówek , bo ciągle waham się pomiedzy notebookiem takim małym bez tej klawiatury numerycznej a tabletem ...
  • Odpowiedz
@list86: OJ NA PEWNO DO SWOJEGO KOLEGI ALBO TO TWOJE 5 NA SPRZEDAŻ :D

nie no żartuje, moi rodzice taki mają, ja mam komputer bardzo mocny jak na moje potrzeby lenovo g580 a moi rodzice też jakiegos niezniszczalnego lenka Lenovo 3000 C100 :)

ale ja chcialbym jakiegos malego nie wiem asusa acera taki mały malutki
  • Odpowiedz
@qelser: to jest malutkie, 12 cali :P w porównaniu do tego lenovo 3000 c100 który jest 15"

on jest trochę mniejszy (na długość) niż kartka A4. Utnij 3 cm z dłuższego boku kartki i będziesz miał model.

a swoich nie sprzedam :P
  • Odpowiedz