Wpis z mikrobloga

Zaloze sie ze 98% osob ktore sa za ta akcja, sa to tak naprawde gimby ktore nie wyloza nawet zlotowki. Jezeli uzbieracie 100zl to i tak bede w wielkim szoku. Dwa, chcecie przelac kase jakiemus typowi ktory prawdopodobnie wykorzysta wasza kase 10-krotnie lepiej i pojdzie na dziwki. 3. Jest tyle ciekawszych pomyslow na ciekawą akcje a wy i tak wolicie jak ktos wam przeczyta zabawny he he tekst wziety prosto z czana.

Musialem to wyrzucic z siebie bo boli mnie jak marnujecie (w wiekszosci przypadkow) hajs od rodzicow na tak debilne cele

#knapikczytapasty
  • 15
  • Odpowiedz
Musialem to wyrzucic z siebie bo boli mnie jak marnujecie (w wiejszosci przypadkow) hajs od rodzicow na tak debilne cele


@Fr33: ból dupy o czyjeś pieniądze zawsze na propsie. Jak chcą to niech je #!$%@?ą do śmietnika
  • Odpowiedz
@Fr33: po 1: jak akcja wypali, to będziesz jednym z tych gimbow które zaplusuja i napiszą "o taki wypok walczyuem"

Po 2: sam na paste o linijkarzu moge wyłożyc stowe

Po 3: skoro masz taki ból dupy to po co się wypowiadasz? Olej to i daj nam gimbom mieć beke

Po 5 primo ultimo usun konto
  • Odpowiedz
@Fr33: co jeśli to są moje pieniądze zarobione i mam 26 lat, mam ochotę robić z pieniędzmi moimi co chce to wynika, że jesteś cofnięta i masz mityczny "BÓL DUPY" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Po 2: sam na paste o linijkarzu moge wyłożyc stowe


@Dzery: "Biedny student. Zbieram na poprawki bo za dużo wypoku :("

BUAAAAAAAAAAHAHAHAHAAHHAHA.
  • Odpowiedz