Wpis z mikrobloga

@pqp_1: nie obchodzą mnie argumenty ZA, skoro chce kogoś zniechęcić. Choć "wsparcie ze strony producentów" można traktować jako argument przeciw!
@pqp_1: Lepszą grafikę to ja mam w skrzynce za 2,5k. No i mogę wygodnie grać we wszystko, może oprócz FIFY chyba, że podepnę pada. Kolejne powody to Wasteland 2, Divinity Original Sin, Civilization Beyond Earth, Football Manager 2015 etc. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #consolepeasants
@Jednobrewy: o #!$%@? xD prawdziwe petardy te gry, szkoda tylko ze do ich uruchomienia wystarczy pc za 1000 zl

no i oczywiscie nie, nie mozesz grac we wszystko, bo nie pograsz w exy, to ja za 1500 zl pogram we wszystko

i NIE, nie masz lepszej grafiki, tylko masz zblizona, a w niektorych przypadkach lepsza o 5-10 fps grafike, a juz tysiac dolozyles

biorac pod uwage powyzsze argumenty, ps4+ pc za
@pqp_1: Maja takie same gry, minus wiele gatunkow zupelnie nie obecnych na konsolach np. RTSy. W dodatku konsole #!$%@? znane gatunki np. wprowadzily tunelowe FPSy z auto aimem w stylu CoD.

Co do ceny to konsole sa typowym produktem dla januszy biznesu. Sam sprzet jest 2-3x tanszy na poczatku, ale same gry sa czesto 2krotnie drozsze. Wiec tutaj najbardziej widac glupote konsolowcow - placa 2krotnie wiecej za ten sam produkt, ale
@TgcRap4: nie no #!$%@? #!$%@? teraz xD ze niby czesci na pc sa nie przeplacone?

gry na konsole sa tanie, ba da sie zrobic ze nawet tansze od tych pctowych i to w dniu premiery
@TgcRap4: jak juz uzywasz liczb, to pamietaj o tym ze gry nie sa 2x drozsze, tylko o max 1/3

w dodatku cena po 2 tyg spada o jakies 40 zl w sklepie, a uzywki po miechu 2x drozsze

doliczyc kupno na 2 osoby, mozna gre kupic tak naprawde za polowe, a czasem na allegro widuje nowosci po 50 zl, to lepsze niz ten twoj steam