Wpis z mikrobloga

#knapikczytapasty

Mój mały apel :)

Powiem szczerze - pomysł na czytanie past przez Pana Knapika średnio mi się podoba, nie moja bajka, nie jara mnie to ale*... podoba mi się energia jaka się zebrała z tego powodu. Właśnie w takich chwilach jestem dumny, że należę do tej społeczności mirkowej.

Stąd mój pomysł: z każdych 2zł wpłaconych na pasty - 1zł przeznaczyć na jakiś szczytny cel np. hospicjum lub coś takiego a 1zł faktycznie na pasty.

Ludzie, zróbcie coś dobrego przy okazji. Coś wartościowego. A nie tylko beka dla beki.

Życie nie polega tylko na tym aby "żreć i pić i toczyć bekę". Czy jakoś tak.

Nie zmarnujcie tej energii.

Pozdrawiam.

*podobno to co do "ale" się nie liczy.
  • 33
  • Odpowiedz
@duckar: #byl taki pomysl. Ale to #!$%@? pomysl, nie wiadomo czy zbierzemy wystarczajaca ilosc + mam nadzieje ze bedzie opcja "place tylko za paste, nie chce pomagac w jakims szczytnym celu"
  • Odpowiedz
@duckar: Napisałeś, że czytanie past przez Knapika cię nie jara i średnio ci się to podoba. Chcesz za to decydować na co idą pieniądze tych, którzy są chętni na to wpłacić. Powiem wprost - mam w dupie małe biedne dzieci. Jeśli cokolwiek z tych wpłaconych pieniędzy będzie szło "szczytne cele" to oleję tą akcję. Mam zamiar wpłacić 10zł, ale tylko wtedy jeśli pójdzie to na to na co chcę żeby
  • Odpowiedz