Wpis z mikrobloga

#knapikczytapasty

Mój mały apel :)

Powiem szczerze - pomysł na czytanie past przez Pana Knapika średnio mi się podoba, nie moja bajka, nie jara mnie to ale*... podoba mi się energia jaka się zebrała z tego powodu. Właśnie w takich chwilach jestem dumny, że należę do tej społeczności mirkowej.

Stąd mój pomysł: z każdych 2zł wpłaconych na pasty - 1zł przeznaczyć na jakiś szczytny cel np. hospicjum lub coś takiego a 1zł faktycznie na pasty.

Ludzie, zróbcie coś dobrego przy okazji. Coś wartościowego. A nie tylko beka dla beki.

Życie nie polega tylko na tym aby "żreć i pić i toczyć bekę". Czy jakoś tak.

Nie zmarnujcie tej energii.

Pozdrawiam.

*podobno to co do "ale" się nie liczy.
  • 33
  • Odpowiedz
@duckar: Nie znasz mnie, ale już zakładasz, że takie rzeczy mówię tylko w internecie? To są moje poglądy i się tego nie wstydzę. Każdy kto zapytałby się o te dzieci prosto w oczy też dostałby taką odpowiedź.
  • Odpowiedz
Nie znasz mnie, ale już zakładasz, że takie rzeczy mówię tylko w internecie? To są moje poglądy i się tego nie wstydzę. Każdy kto zapytałby się o te dzieci prosto w oczy też dostałby taką odpowiedź.


@Wiedmolol: No to się podpisz z imienia i nazwiska.
  • Odpowiedz
@duckar: Skoro chcesz żeby ludzie z własnej kieszeni dopłacali do czegoś co i tak jest pośrednio z ich kieszeni finansowane w postaci podatków, to w takim razie dlaczego by te 50% tego co idzie na te hospicja, domy dziecka itp. nie mogło pójść na pasty czytane przez Tomasza Knapika?
  • Odpowiedz
@Fingerman1: Nie chcę. To była tylko propozycja. Propozycja zrobienia czegoś wartościowego, a nie #!$%@? tyle energii tylko na głupoty.

A poza tym czy Ty czasem trochę nie przesadzasz?

Co ja jestem minister finansów?
  • Odpowiedz
@Fingerman1: poza tym ps. nie musisz mi mówić, że jest do dupy. Co ja nie mam oczu? Trzeba się odnaleźć w takich a nie innych warunkach. Trzeba grać jak przeciwnik pozwala. A Ty roztaczasz jakieś utopijne wizje.
  • Odpowiedz
@duckar: A dlaczego chcesz komuś narzucać na co pójdą jego pieniądze?

Propozycja zrobienia czegoś wartościowego, a nie #!$%@? tyle energii tylko na głupoty.


Dla Ciebie #!$%@? jest wydanie tych pieniędzy na pasty, dla mnie jest nim wysłanie pieniędzy jakimś noname'owym dzieciom niewiadomo skąd, niewiadomo w jakim celu. Dlaczego ma być tak jak Ty chcesz? Nie podoba Ci się to - nie płacisz na pasty w ogóle, albo dzielisz na połowę
  • Odpowiedz