Wpis z mikrobloga

dałem kompa ostatnio do serwisu. mulił tak mocno, że nie dało się normalnie pracować. facet przez 1,5 tygodnia robił recovery. (ʘʘ) efekt? komp dalej muli, a do tego jest w #!$%@? aktualizacji windowsa, co spowodowało, że przy aktualizacji coś się #!$%@? i komputer nie chce się włączyć ("niepowodzenie konfigurowania aktualizacji systemu windows"). jedyne co pomaga to recovery, ale i tak nie mogę/nie umiem wyłączyć konfigurowania tych aktualizacji, które są już zainstalowane. ;x jutro idę złożyć reklamację, bo to #!$%@? już przesada. najpierw prawie tydzień muszę czekać na telefon z pełną profesjonalizmu diagnozą "NOO KOMPE MULI TO MY ZROBIM REKOWERY CZO?", a po tym drugie tyle czasu czekać aż #!$%@? zrobi coś, co robi się w kilkadziesiąt minut.

#gorzkiezale #komputery #januszeserwisu
  • 12
  • Odpowiedz
U mnie na win xp pomoglo wylaczenie automatycznego pobierania aktualizacji windows. Okazalo sie, ze komp szukal aktualizacji na serwerze i zajmowal tym 99% proca. Oczywiscie wszystkie aktualizacje mial pobrane ale to nie przeszkadzalo mu w dalszym szukaniu. Taki bug windowsa.
  • Odpowiedz
@Fabitu: problem polega na tym, że pomimo zaznaczenia opcji żeby windows nie szukał aktualizacji to i tak już są jakieś zainstalowane i system musi wykonać ich konfigurację, która nie chce zaskoczyć.
  • Odpowiedz