Wpis z mikrobloga

Witam, zacząłem grać w Gothic 2: The returning. Postanowiłem grać nekromantą, niestety muszę zwiększyć inteligencję. Przeczytałem, że aby to zrobić, należy czytać pulpity, księgi itp. Jednakże, Bezimienny nie umie czytać. Nie mogę przeczytać żadnego pulpitu, nic. Gdzie można nauczyć się czytać te pulpity?

#pytanie #gothic #gothic2
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
W khorinis jest tego pełno, szczególnie w górnym mieście czy w domach mistrzów na placu. Po prostu niektóre pulpity zwiększają iq a inne nie. Pro tip - weź strażnika swiatynnego. O wiele łatwiej niż nekromanta.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@niunix: Problem polega na tym ze postac nie potrafi czytac tych pulpitow. Probowalem u Xardasa i nie rozumial nic z tego. A w miescie jak chce czytac to mnie traktuja jak zlodzieja. Gdzie nauczyc sie to odczytywac?
  • Odpowiedz
  • 1
U xardasa jest zupełnie inny rodzaj pulpitów - w jezyku demonów. By je przeczytać będziesz miał questa ale to potem. Musisz sprytnie czytać te pulpity w mieście, skradanie się to podstawa.
  • Odpowiedz
@niunix: Aaaa to wszystko wyjaśnia. Wielkie dzięki, jeszcze jedno pytanko. Jak chcę być tym nekromantą, to dam sobie radę spokojnie samą magią? Czy lepiej wspomóc się w jakimś rodzaju broni?
  • Odpowiedz
  • 1
Jako nekromanta wszystkie punkty praktycznie musisz ładować w rzeczy związane z magią, natomiast z różnych eliksirow czy tabliczek postaraj się jak najszybciej wbić 60 dex i będziesz miał wtedy miecz mistrzowski który ci się rzeczywiscie przyda
  • Odpowiedz