Wpis z mikrobloga

#sonyvaio #vaio #sony #pytanie #pytaniedoeksperta #komputery #technologia #elektronika

Mam pytanie, otóż na modelu Sony Vaio VPCEH2D1E wystąpił problem. Nagle się tak z niczego włączyło Odzyskiwanie danych i okno z opcjami do włączenia pogotowia systemu z Vaio Care, uruchomić ponownie lub wyłączyć. Wybrano opcję z odzyskiwaniem i ratowaniem danych. Nie miałem dysku chwilowo, więc czekałem, ale się wyłaczył.

Potem nie można było przez chwilę włączyć, włączył się całkowicie normalnie, trochę ciszej i póki co jest ok. Pytanie tylko, bo jako, że to nie jest mój laptop, to te diody (ta od dysku) powinna się świecić na żółto? Nie powinna na zielono tak jak te pierwsze dwie?
Johanek91 - #sonyvaio #vaio #sony #pytanie #pytaniedoeksperta #komputery #technologia...

źródło: comment_VsYe9AFHOTY8g5wsZmBZbzcHTEtnp1IY.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Johanek91: dioda od dysku żółta, tak ma być mam ten laptop tylko kolor obudowy inny, ale diody te same ;) ogólnie to wielka #!$%@? z tego wajo, nie polecam wręcz zniechęcam do ich zakupu, użytkowania itd. aha i tak w ogóle podłącz pod zasialcz
  • Odpowiedz
@ptto: ja miałem Vaio innego podobnego bardzo, ale po zaledwie roku użytkowania przeniosłem się na Lenovo Y580 ideapad i jestem bardzo zadowolony. Dzięki za odpowiedź :)
  • Odpowiedz