Wpis z mikrobloga

Właśnie przeszedłem w całości Red Dead Redemption - wszystkie zadania, wyzwania, tryby, dodatki, trofea - wszystko.

No i jako gracz ze sporym stażem - najpierw na PC, teraz zdecydowanie częściej na ps3 stwierdzam że jest to jedna z najlepszych gier w jaką grałem. Dopracowane i ciekawe postacie, wciągająca fabuła, wpaniały klimat i krajobrazy jak z filmów. Kończenie gry na 100% wcale nie nudzi. Jednym słowem: rewelacja

Jak dla mnie warto kupić konsolę tylko dla tej gry.

#ps3 #mirkoliga #oswiadczeniezdupy
  • 11
  • Odpowiedz
@Radosz86: Mnie jakoś niestety nie wciągnęło - ale to raczej bardziej przez moje słabe zainteresowanie klimatem dzikiego zachodu, bo technicznie to nie mam się do czego przyczepić. Tak czy siak dałbym jej mocne 9.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mokrysedes: gra jest przesiąknięta klimatem westernowym więc bez zamiłowania do gatunku ani rusz.

Najlepsze są akcje gdy spokojnie sobie jeździsz całkiem sporym świecie gdy nagle napinacza po drodze trzech konnych i na linie ciągną po głębię czwartego ;) takich smaczków w tej grze jest na pęczki.
  • Odpowiedz
@Radosz86: Właśnie te smaczki utrzymały mnie przy grze najdłużej, napad na dyliżans, zasadzki bandziorów i ta nieprzewidywalność (do pewnego stopnia) gdy jeździło się pomiędzy misjami. Podobała mi się również nieprzewidywalna zwierzyna i zbieranie trofeów (na niedźwiedzie nie pojechałem). Myślę że kiedyś dam tej grze drugą szansę...
  • Odpowiedz
  • 0
@emcter: jak na grę która ma ponad 4 lata to myślę że jest całkiem spoko.

Poza tym gra jest fajna wtedy gdy jest przyjemność z grania a nie wtedy gdy jest zajebista grafika.
  • Odpowiedz
  • 0
@emcter: to możliwe jednak że masz coś ze sprzętem i autentycznie u Ciebie jest niewyraźnie...

U mnie jest wszystko jak należy ;)

Jest też opcja że trafiłeś na mgłę w grze.
  • Odpowiedz