Wpis z mikrobloga

@szalony_fizyk: Mój wujek, kucharz, mawia:

Każdy ma swoje podniebienie i nie każdemu smakują pierogi.


Zawsze się zastanawiam czy chciał mi coś powiedzieć o gejach, ale nie w tym rzecz xD Komuś się podoba elektronika innemu metal, innemu jeszcze piq squeal. Na tyle popularne, że dorobiło się swojej nazwy. Nie dojdziesz dlaczego ludziom się to podoba.
@szalony_fizyk: To Grindcore jest. Polecam Polską kapelę reprezentującą godnie ten nurt: Złośliwy Pomruk Odbytnicy. Klasyczne szlagiery takie jak "Końska #!$%@?", "Kiedy Ojciec Wchodzi Ci do Wanny" z krążka "120 Dni Gomory", czy też niedawno wydany "Ponury Ród Kioskarzy" sprawią, że spojrzysz inaczej na muzykę :D

@szalony_fizyk: ej, kozacki kawałek. :D

Jak można to w ogóle nazwać muzyką??? Wytłumaczcie mi przesłanie jego tekstów. xD


Normalnie. To jest taki typowy odstresowywacz - czysty #!$%@?, zero finezji i kompromisów. W zasadzie grindcore jest tym, czym chciałby być punkrock, ale mama mu nie pozwoliła. :D Co do tekstów: całkiem możliwe, że tam nie ma żadnego tekstu. :D
@rss: no dobra, po pijaku pewnie bym się fajnie przy tym bawił xD ale tak w domu na trzeźwo sobie tego słuchać to nie wiem :D nie moja bajka. Inna sprawa ze ten koleś wyglada strasznie komicznie gdy tak kwiczy xD