Wpis z mikrobloga

@Pinkman: Uważasz się w tym konflikcie za bezstronnego? Za głos rozsądku?

Co więcej wrzucasz filmiki z wyrazami nienawiści Ukraińców kierowanymi w stronę Rosjan, sam bezwarunkowo nienawidząc Ukraińców? No serio, myślisz że jesteś od nich lepszy?
Ukraina. Indoktrynacji dzieci ciąg dalszy.


@Pinkman: A o o analogicznym dialaniu w Rosji tez bedizesz sie źle ywpowiadal Te wszystkie paramilitarne obozy i wychwalanie Putina jako chroniacego pokój śiwatowy? Był kiedys program o tym w tym cyklu "szerokie tory". W Rosji to dopiero piora mózgi i to od lat. Efekty mamy teraz.
@Pinkman: wywnioskowałem to na podstawie Twoich wypowiedzi pod tagiem, wszystkie są jednoznacznie przeciwne stanowisku Ukrainy w konflikcie. W parze z tymi wypowiedziami zazwyczaj idą takie wpisy jak załączony. Przez pogląd na konflikt zostałeś włączony automatycznie do tegoż obozu.

pozwól że wywołam jeszcze kolegów do tablicy, ciekawi mnie ich odpowiedź.

@rentonB @Jegorow88 @Benti @konradinio @PedroLeon

no jak tam u was? Lepsi czy nie lepsi?

czerkies - @Pinkman: wywnioskowałem to na podstawie Twoich wypowiedzi pod tagiem, wsz...

źródło: comment_135PRF6P6OMtJyXbvntuPHfQut3V9ykq.jpg

Pobierz
@szurszur: @czerkies:

Wielokrotnie pisałem, że szkoda mi Ukraińców i ich zdradzonej rewolucji, że mi żal źle wyszkolonych i uzbrojonych poborowych posyłanych przez skorumpowaną władzę na pewną śmierć...

Wrzucam bo to co widać na tych filmach jest obrzydliwe, pokażcie mi takie filmy z Rosji albo jakiegokolwiek innego kraju, gdzie i kto coś takiego toleruje? Członkini Ukraińskiego Parlamentu wpajająca nienawiść i segregująca pięciolatków według pochodzenia?! Pokażcie mi gdzie takie coś odbywa się
@Pinkman: mam wrażenie że nie masz pojęcia o sytuacji w Rosji. O nastrojach nacjonalistycznych podsycanych przez partię, konflikcie my-czarni, i innych problemach.

Członkini Ukraińskiego Parlamentu wpajająca nienawiść


A wypowiedzi wiceprzewodniczącego rosyjkiej dumy widziałeś? Są w porządku?
@czerkies: mam wrażenie, że Ty nie dostrzegasz problemu, które jest przedstawiony na filmie powyżej, poza tym co to za dyskusja? "Rosja to, Rosja tamto". Wrzuciłem trzy obrzydliwe filmy z Ukrainy nagrane przez obrzydliwych ludzi i przez kolejnych obrzydliwców aprobowane. Jak tak bardzo Cię interesuje moje zdanie dot. Rosji to śmiało pytaj, bo tutaj się jednoznacznie nie zdeklaruję, sprawa jak i moje poglądy jest trochę bardziej zawiła i nie sprowadza do kibicowania
... lub jakiegokolwiek innego kraju... odnieś się do całości wypowiedzi a nie wyrwanych z kontekstu zbitkom słów.


@Pinkman: przecież odnoszę się do całości. Zwracam uwagę na spójnik - pokazuję filmik z Rosji (lub jakiegokolwiek innego kraju)

https://www.youtube.com/watch?v=a8w1gwm7EzU

Co do indoktrynacji dzieci - to widziałeś?

https://www.youtube.com/watch?v=mdmbfAil2-I

Dodam też że rzecznikiem rządu Ukraińskiego nie jestem, żeby tłumaczyć każdy wybryk zidiociałego polityka. Mimo wszystko twierdzę że poglądy Pani Iryny Farion pokazanej na jednym
@czerkies: Oszołom Żyrinowski to propagandowa szczekaczka do budowania określonych nastrojów, ale póki co swoje brudne łapska trzyma z daleka od dzieci. Nie lubię człowieka co mam Ci napisać więcej, jaki to ma związek z dzieciakami na Ukrainie? Nie wiem...

A drugi filmik? Ty na poważnie? Zestawiasz filmy z hailującymi dzieciakami i okrzykami śmierć Rosji z filmem z pokazu o tytule "Dzieci Świata przeciwko wojnie"?