Wpis z mikrobloga

@BlackReven: Nic nie mówię, ale czasami się zastanawiam jakbym wyglądał właśnie przebrany jak bohater tego obrazka.

To by było fajne uczucie, chociaż pewnie trochę pracy by wymagało. No i w życiu bym się nie pokazał publicznie.

Ale tak spojrzeć sobie w
  • Odpowiedz
@joookub:

No i w życiu bym się nie pokazał publicznie.


Jeśli udałoby Ci się zrobić tak abyś totalnie zmienił wygląd, to gdzie leży problem wyjść tak? I tak Cię nikt nie rozpozna :]
  • Odpowiedz
@BlackReven: W sumie...

Ale i tak bym się jakoś trochę wstydził przed światem.

Nigdy nie zastanawiałem się nad procesem myślowym dziewczyn, co one robią, o czym nawzajem gadają... I przy okazji rodzina by mnie ukrzyżowała.
  • Odpowiedz
@BlackReven: Ogółem to też myślałem o tym, jak musi wyglądać taki proces zmiany płci. Trochę sobie poczytałem o przypadku Kim Petras, Niemca, który w wieku 12 lat zaczął zmienił płeć. No i teraz w wieku 22 lat na serio nieźle wygląda.

Akceptacji społeczeństwa w Polsce bym na bank nie dostał, rodziny jeszcze bardziej, a ciekawe czy sam bym siebie zaakceptował jako dziewczyna.
j.....b - @BlackReven: Ogółem to też myślałem o tym, jak musi wyglądać taki proces zm...

źródło: comment_E8lvxmr9PnWeyWnCfzcUd17VxjguCe47.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@joookub: Znaczy wiesz, crossdressing, a od razu zmiana płci to jest zupełnie coś innego :D

Znam ten przypadek, skubany że mu tak nieźle to wyszło :D

Akceptacje byś znalazł, oczywiście nie u dresów, a u normalnych ludzi, których wbrew pozorom jest wielu :]

A czy byś siebie zaakceptował to już sprawa psychiki :]
  • Odpowiedz
@BlackReven: Wiem, ale przebierając się za dziewczynę nadal czułbym się jakoś tak... męsko. Wiesz, mam na myśli męskie pożądania, brodę, szorstką skórę dzięki testosteronowi...

Ale być kobietą to już inna sprawa. Intrygująca i przerażająca zarazem.
  • Odpowiedz
@joookub: Bo do tego trzeba się przygotować :]

Męskie pożądanie, a kobiece to jest jeden pies. Ile dziołszek daje dupy tu i tam :DD

Brodę, no dokładnie trzeba się golić (no ale najlepiej zakryć czymś część twarzy) ( ͡°
  • Odpowiedz