Wpis z mikrobloga

Krótko i na temat:

1. #marszwolnosciisuwerennosci: gdyby nie drobne opóźnienie oraz to, że w pewnym momencie nagłośnienie wysiadło (a nie było pod ręką zastępczego) to bym nie miał żadnych zastrzeżeń. ;)

Moja ocena: 9/10 ( ͡ ͜ʖ ͡)

2. Konwent #knp : tu już niestety tak pięknie nie było. Nie chcę robić partii czarnego pijaru, więc powiem tylko, że mam nadzieję, że osoby odpowiedzialne za jego organizację długo nie będą odpowiadały za organizację podobnego wydarzenia. ;)

Moja ocena: mocno naciągane 5/10 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#jkm #4kuce
  • 6
  • Odpowiedz
@xvovx: ale prowadzenie konwentu to nie jest problem tylko w przypadku oddziału centralnego, przychodzisz na konwent a tu godzinę czekania na to, godzinę na tamto i robi się 4h z czego przez 3,5h siedzisz i czekasz na nie wiadomo co, żeby chociaż wyraźnie ogłaszali długość przerw a tu k...a nie wiesz nawet co się dzieje.
  • Odpowiedz
@xvovx: na twoje oko ile było osób na marszu, bo ja byłem i od początku mówiłem, że jakieś kilka tysięcy do 6k? Podobnie było w niektórych mediach, że od 5 do 8k ludzi. No ale ci co nie byli, albo po prostu przeciwnicy mówią, że raptem 1,5 do 2 tysięcy
  • Odpowiedz
@franekfm: mi już nawet nie chodzi o samo prowadzenie konwentu, bo tam to jasne, że pewne rzeczy muszą trwać (chociaż liczenie głosów z nieco ponad 350 kart przez dobrych kilka godzin to gruba przesada). Główny zarzut mam do tych co odpowiadają za ogólny burdel pod tytułem "wydawanie mandatów". To można było zrobić na co najmniej kilka różnych sposobów, z których organizatorzy wybrali chyba najgorszy z możliwych.

Swoją drogą, to autor
  • Odpowiedz