Wpis z mikrobloga

Oto co udało mi się kupić w moim Lidlu. Głównie i chyba tylko były piwa z browarów Fortuna - czyli wszystkie smakowe fortuny i Komesy, oraz z browaru Witnica i tu postawiłem na piwo jagodowe, chmielowe i pszeniczne. Nie wiem czy to dobre wybory ale się okaże. Co do Komesa to dałem sobie go do piwnicy i nie wiem jak długo go tam trzymać. Jak miał termin ważności do marca 2015 to tak z dwa lata czy więcej? Zawołam Pana @kopyr może coś ciekawego doradzi :)

#pijzwykopem #alkoholizmzawszespoko #piwaregionalne #piwo #lidl
ThrashMetal - Oto co udało mi się kupić w moim Lidlu. Głównie i chyba tylko były piwa...

źródło: comment_ug3mDrrQrN7Mk9vnqZxoPk0fsWFFUuKK.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Betonowykosmonautaizboze: Widziałem gazetkę z Lidla i dlatego tam poszedłem. Asortyment jaki był różnił się od tego z gazetki i było to co napisałem :) Wg tej gazetki u mnie była tylko górna część piw. Tych na dole nie było w ogóle, a chciałem to z miodem gryczanym :(
  • Odpowiedz
@ThrashMetal: Jestem z Witnicy i znam wszystkie piwa z wyjątkiem lubuskiego chmielu i czekoladowego. Pszeniczne jest całkiem niezłe, choć trochę rozwodnione. Jagodowe jak i wszystkie smakowe (wiśniowe, śliwkowe, malinowe) są przepyszne.
  • Odpowiedz