Wpis z mikrobloga

Mirki !

Jako że jestem laikiem jeżeli chodzi o gry komputerowe i do tego jestem troche głupi chciałbym was zapytać jedną rzecz.

Chciałem sobie kupić #fifa15 na #pcmasterrace żeby dołączyć do zabawy #fifaleague . Szukam takowej na allegro, i znalazłem coś takiego jak kup-klucz. Polega to na tym, że robie przelew i w przeciągu 3 minut dostaje na mejla klucz do gry. I teraz moje głupie pytanie: Jak mam ściągnąć grę? No bo klucz już teoretycznie mam, tylko gry ni ma. I w ogóle korzystał ktoś z tego? Bezpieczne to jest? Daje radę bez problemu pograć na necie?

Pozdrawiam.
  • 12
  • Odpowiedz
@pink Ichniejszy Steam to znaczy, że mogę wtedy normalnie tą grę sobie z Origina ściągnąć? I to wszystko jest legalne? I nie będę miał problemu żeby grać na sieci i mnie zaraz wypieprzy z powodu nieorginalnego klucza?
  • Odpowiedz
@plnk @Aiito @RagnarLodbrok ok, dzięki wielkie w takim razie. Sprzedający wydaje się w miarę zaufany. To jest jakiś sklep, 10k pozytywnych komentarzy i juz ze 100 osob kupiło tam klucz do fify. Tylko nigdy jeszcze nie kupowałem gry w ten sposób, dlatego trochę dygam czy to wszystko jest legalne i czy mnie nie wypieprzy w trakcie gry z informacją że klucz jest zdublowany. W każdym razie dzięki za info
  • Odpowiedz
@dudek36: Nie ma takiej opcji nie da sie wpisać dwa razy tego samego klucza, przy dodawaniu by już wyskoczył komunikat o jego wykorzystaniu, też mam klucz z dystrybucji elektronicznej. Nie masz się czego obawiać.
  • Odpowiedz
@Mruvek: jak napisałem, przyzwyczajenie. :) Do tego Origin ściąga installer i dopiero instaluje, w Steam to wszystko jest lepiej pochowane, bo po prostu ściąga grę i później praktycznie od razu można grać (pomijając brak redistów czy innych).
  • Odpowiedz