Wpis z mikrobloga

Kurde, miło jak ktoś obcy o nas pamięta. Pisałem w lipcu z gościem z fanpage'a Supercars in Thailand, jako że zajmuje się car-spottingiem w Polsce. Wysłałem mu trochę swoich zdjęć, pozachwycał się, zaproponował oprowadzenie po lepszych miejscówkach w Bangkoku, miałem się odezwać jak będę na miejscu.

A tymczasem dzisiaj, po prawie trzech miesiącach od ostatniej rozmowy- gość sam sobie o mnie przypomina i wysyła mi wiadomość jak na screenie. Tak po prostu- miło ( ͡° ͜ʖ ͡°) #szwagiercarspotting <- trochę nadużyję tagu, ale wynagrodzę Wam to paroma fotkami z pewnego miejsca spotkań miejscowych multimilionerów ( ͡° ͜ʖ ͡°) #jaktootagowacniewiem #oswiadczenie
C.....r - Kurde, miło jak ktoś obcy o nas pamięta. Pisałem w lipcu z gościem z fanpag...

źródło: comment_t1IWSzvzXaj9knKOc5eD2YQf16Y03rFY.jpg

Pobierz
  • 5
@GentleMoon: No co prawda to prawda, trzeba się trochę znać, często auto wyglądające jak zwykłe- ma pod maską 500-600 koni i to fabrycznie (Domowy i warsztatowy tuning nie jest mile widziany w car spottingu, liczy się to co wypuściła fabryka, lub oficjalni tunerzy).